Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ból większy przy leżeniu

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1278

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
  • Oklaski: 30
  • Otrzymane podziękowania: 22
no tak mocno cieniuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1279

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
wracając do tematu: jak leżę tak jak napisał massagewarsaw, najmniej boli. jak się przewrócę w nocy na bok, to od razu kłuje i się budzę i z powrotem się ustawiam. kłuje w plecach i do boków miednicy - głównie do tego na który się obrócę. podłożenie czegoś pod sam bok nic nie daje. fajnie że wiem w jakiej pozycji najmniej kłuje, bo przedtem jak zaczynało to wstawałem i chodziłem, więc spałem na raty po 2 godziny (dzięki czemu byłem na forum na 3 zmiany), a teraz jak się z powrotem ułożę to jest szansa że zasnę i dośpię.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1280

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
po obydwu stronach bioder? mnie tak boli i kluje po jednej (prawej) i jakby promieniowało w stronę brzucha ale to nie zawsze ,czasami jak przeforsuję się. Może nie ma u Ciebie zrostu trzonów i przesuwają się względem siebie jak zle się ułożysz i wtedy cośka się uciska.
a co wymyślił Twój operator? że co tam się dzieje i co ma zamiar zrobić?

Ostatnia edycja: przez wojtid.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1281

• Użytkownik42
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
do obydwu, do lewej strony bardziej. do lewej strony kłuje nawet jak stanę po prostu na prawej nodze a lewą uniosę ugiętą w kolanie.
reszta tak jak piszesz. operator powiedział, że dosztywnienie, ale żeby poczekać czy się nie poprawi. no i poczekałem, i się trochę pochorowałem, szyja się odezwała i popadłem w ogólne zmęczenie, a do tego jeszcze parę razy usłyszałem żeby tego nie robić skoro jest dobrze. no dobrze jest bo chodzę w miarę normalnie, a się chwilami chyba nie zanosiło.. ale czy jest "dobrze" czy "dobrze" to już osobna kwestia.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1282

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
czyli jak by część kostna kręgu naciskała ma korzeń nerwowy. a szyja jaki poziom? myślę że nie jest dobrze jak pojawia się tak mocny ból że aż Ciebie budzi w nocy ( tak miałem przed zmianą materaca)i raczej psycholog tutaj nie ma nic do roboty czy też psychiatra , jeżeli neurochirurg wysyła do psychologa bo boli to znaczy że nie chce się jemu szukać przyczyny bólu. mnie poprzedni neurochirurg po pierwszej operacji jak dostałem rewypuklinę jak mówiłem że mnie boli noga i zle chodzę to wysłał do przychodni przeciw bólowej i przez trzy lata wstrzykiwali blokady w miejsce nerwu( po tych sterydach tez sensacje mi się robiły cały organizm mi się rozregulował ) a teraz wiem że im szybciej usunie się ucisk nerwu tym lepiej

Ostatnia edycja: przez wojtid.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1283

• Użytkownik42
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
czemu część kostna? dysk chyba.. ja mam na połowie tylko ten cage, nie tak jak Ty na całej szerokości trzonu.
nie mogę z rezonansu rozkminić czy na przekrojach strzałkowych widać światło ujścia nerwu czy nie, albo jak to z osiowych wyczaić. nie mam zdolności widzenia w 3D z rezonansu 2D niestety.
szyja puściła, 1/20 jest tego co było.

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.280 s.
Zasilane przez Forum Kunena