Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ból większy przy leżeniu

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1271

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
  • Oklaski: 30
  • Otrzymane podziękowania: 22
tak na sztywno zrobili stabilizację miedzytrzonową bez tylnich prętów. Tak to będzie zdrowy dysk nieboszczyka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1272

• massagewarsaw
  • massagewarsaw Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 18
  • Otrzymane podziękowania: 7

użytkownik napisał: massagewarsaw - nogi wyżej o nawet 5-10cm już dają mi dużą ulgę. nie całkiem ale o niebo lepiej. nie cierpię spać na plecach, ale mam trochę do odespania. na całej długości jak podłożę to nie mrowią.

zastanawiajace, ze przez lata przeszedles przez rece wielu lekarzy, fizjo, masazystow, i nikt ci nie powiedzial wczesniej o podniesieniu nog.

dla masazystow to podstawowa wiedza, jak postepowac z pacjentami na stole z bolem ledzwi. Od tego sa walki i stoly z regulowanymi plaszczyznami. Nawet, jesli na stole jest tylko podparcie plecow, to podniesienie go uzly bol w lezeniu
kurs masaz tajski massagethai.info

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1273

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
a te twoje wyniki oglądał ktoś kto Ciebie nie operował? żeby tak ciągle bolało to cośka nie halo. mnie tak bolało jak mi zostawił tamponktóra już przyrosła do opony w środku i chrząstkę która uciskała nerw

Ostatnia edycja: przez wojtid.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1275

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
Oglądał.. jest niehalo i jest koncepcja co z tym zrobić, ale raz że miałem odczekać 6 miesięcy, dwa że jak już odczekałem to przez następne 6 miesięcy się ogólnie marnie czułem, nie na siłach na poprawkę (gdzieś mnie chyba czymś zarazili, możliwe że się nie doleczyłem od rehabilitacji zusowskiej w lutym - epidemia grypy była w ośrodku, przez 2 miesiące byłem po tym na antybiotykach i nie bardzo chciało przejść), trzy że chciałem z szyją temat wyjaśnić, cztery że mnie administrator nastraszył, za co mu się staram odgryźć, no i zwątpiłem trochę z tym wszystkim. Może do psychologa pójdę ;)

zastanawiajace, ze przez lata przeszedles przez rece wielu lekarzy, fizjo, masazystow, i nikt ci nie powiedzial wczesniej o podniesieniu nog.

massagewarsaw - no bo jeszcze 8 miesięcy temu miałem ból na plecach - pierońską przeczulicę od 2 lat, i po prostu nie mogłem leżeć na plecach, musiałem na boku. Na plecach bez podniesionych nóg się też nie dało. A potem się przyzwyczaiłem że muszę spać na boku, i już z żadnym rehabilitantem się nie konsultowałem - starałem się rozruszać i poczekać aż przejdzie, ale coś nie chciało. Lokalni rehabilitanci są od włączania prądu i lampki (mimo że mają dużo fajnych dyplomów z 1-dniowych kursów w Wawie), a nie wpadłem na to żeby pojechać 70km zapytać o dobranie ułożenia.

Jestem zmęczony wszystkim :dry:

wojtid - ja mam między innymi taki gadżet:

on daje artefakty jak dla tytanu opisane w tym artykule:
www.springerlink.com/content/k7gm627j7w515775/fulltext.pdf

więc trochę nie dokładnie widać sytuację.

Przy okazji - SpringerLink ma chyba do końca grudnia otwarty dostęp do wszystkich numerów czasopisma "Neuroradiology", www.springerlink.com/content/0028-3940/ , jakby ktoś coś potrzebował z niego (można wszystkie artykuły w .pdf pobierać).

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1276

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
też sporo metalu Tobie włożyli , mocno zakłóca obraz MRI?

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1277

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1

na czerwono są mniej więcej krawędzie trzonów z RTG.

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.067 s.
Zasilane przez Forum Kunena