Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ból większy przy leżeniu

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 1 tydzień temu #1253

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
jak pisałem - to nie zależy od materaca.
nawet jakbym wiedział co to (a zakładam że w moim przypadku bolą któreś mięśnie przy jakiejś niestabilności bocznej, tzn. w momencie położenia się rozluźniają się jedne mięśnie a inne przez to są bardziej obciążone i bolą), to za bardzo nie mam opcji na inne rozwiązanie.
niemniej z ciekawości pytam czy ktoś coś takiego miał.
ból z promieniowaniem do nogi przy leżeniu miałem przed operacjami-pomagała (trochę) poduszka pod bok i poduszka między kolana. tamtego bólu już nie mam przy leżeniu, ale jeszcze ten dziwny został wyżej.

Pomagało mi jedynie wstanie i chodzenie, ale po 36 godzinach nieprzespanych w bólu ciężko chodzić i spać na stojąco..

Rifle - no i taki właśnie mam jeszcze problem :( Odpocząć się nie da. Niezależnie od tego co robię w dzień to jak się położę to boli, a to na dłuższą metę jest męczące. Dobrze że już przy staniu tak to nie boli, chociaż przez ostatni miesiąc szyja mnie przy staniu bolała, tak że już w ogóle nie wiedziałem co robić - spać na stojąco z pochyloną głową czy jak. Dobrze że szyja popuściła bo już byłem kompletnie zmęczony sytuacją.

massagewarsaw - nogi wyżej o nawet 5-10cm już dają mi dużą ulgę. nie całkiem ale o niebo lepiej. nie cierpię spać na plecach, ale mam trochę do odespania. na całej długości jak podłożę to nie mrowią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 1 tydzień temu #1266

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
  • Oklaski: 30
  • Otrzymane podziękowania: 22
a odnośnie bólu to mi mój ostatni operator z elbląga powiedział ostatnio na wizycie że nie powinienem się dziwić że mnie troche boli w krzyżu oraz ciągnie po nodze ponieważ Pan miał 3 operacje które tak mogą wpływać na samopoczucie . to fakt że o wiele mniej boli ale pobolewa i cośka czuję że trzeba będzie nauczyć się żyć z takim bólem i lekami przeciw bólowymi

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 1 tydzień temu #1267

• Użytkownik42
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
ja z bólu spowodowanego operacją jako taką, to mam ból w dłoni od góry, po wenflonie, strasznie wkurza, źle się pisze na klawiaturze. Ale pracuję nad tym!

A w kręgosłupie - boli to co uciska..

Żyć się da ze wszystkim (poza bólem kręgosłupa, oka i zęba), kwestia tylko różnicy jakości życia.

Jakbym coś rozumiał z rezonansu to bym mógł pokazać co mnie boli, w którym miejscu, i przy jakiej pozycji ;) Ale nie potrafię zrozumieć dokładnie jak nerwy odchodzące tam widać. Bez sensu są te przekroje co 2.5mm - na prawdę trzeba chyba rok radiologii skończyć żeby widzieć przy uszkodzonym dysku jak nerw odchodzący jest uciśnięty. Na wzorcowych rezonansach czy tych z filmów to ładnie widać, ale na takim z różnymi uszkodzeniami to już mniej ładnie i ciężko coś rozróżnić. Przydał by się jakiś Korespondencyjny Kurs Radiologii Kręgosłupa.

wojtid - a na czym się teraz trzyma Twój kręgosłup? coś ciekawego masz zamontowane?

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 1 tydzień temu #1268

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
wstawili mi w maju br taki implant

i znalazłem fotki jak wygląda te nieszczęsne jądro miażdżyste
Załączniki:

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 1 tydzień temu #1269

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
i w przekroju
Załączniki:

Ostatnia edycja: przez wojtid.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 1 tydzień temu #1270

• Użytkownik42
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
sztywny cage..

A to drugie zdjęcie to jest zdjęcie zdrowego dysku ??

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.063 s.
Zasilane przez Forum Kunena