Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nasze przygody z kręgosłupami z NFZ

Nasze przygody z kręgosłupami z NFZ 3 tygodni 2 dni temu #14006

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 30
  • Oklaski: 9
Jednak sprostowanie w Sport Klinice lekarz miał specjalizacje ortopeda traumatolog ze specjalizacją operacje na kręgosłupie wcześniej pracował jako zastępca ordynatora
w szpitalu Piekarach Ślaskich i operował kręgosłupy.
Teraz w Sport Klinice zajmuje się kręgosłupami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasze przygody z kręgosłupami z NFZ 2 tygodni 5 dni temu #14035

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 911
  • Oklaski: 30
Ja ponieważ usłyszałem że są jakieś zmiany i krótsze terminy na NFZ dla pacjentów pierwszorazowych to postanowiłem się zabrać za temat bolącej mnie szyi od lekkiej strony, czyli od wycieczki do neurologa. Zastanawiam się czy nagrać film z tego jak wygląda dostanie się do neurologa, jakie są terminy, i jak wygląda wizyta u niego, czy nie. W wypisie z pierwszej hospitalizacji miałem napisane że wymagam stałej opieki poradni neurologicznej i neurochirurgicznej - ale po wyjściu ze szpitala do żadnej mnie nie chcieli zapisać bo nie mieli limitów czy coś, więc byłem bez "stałej opieki poradni neurologicznej i neurochirurgicznej". Ciekawe jak jest teraz, jakie terminy i jaki poziom.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.076 s.
Zasilane przez Forum Kunena