Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 miesiąc 2 tygodni temu #20404

• iandreas1000
  • iandreas1000 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja widzę że dwóch Kołeckich miało operacja?? czy jak?? jeden od podnoszenie ciężarków i drugi od MMA? bo już się pogubiłem. Jaki odcinek miał stabilizowany Szymon?? ktoś wie??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez iandreas1000.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 miesiąc 1 tydzień temu #20407

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 11
  • Otrzymane podziękowania: 56
Nie wiem jakich Kołeckich masz na myśli. Ale ja wkleiłem film o Szymonie Kołeckim kiedyś zajmował się podnoszeniem ciężarów, a obecnie zawodniku MMA.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 miesiąc 1 tydzień temu #20414

• iandreas1000
  • iandreas1000 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wydawało mi się że ten Szymon ciężarowiec miał stabilizacje. www.sport.pl/inne/1,64998,9689340,Szymon...sie_urwie__albo.html

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 miesiąc 1 tydzień temu #20421

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1138
Katarzyna Konwa, Rita Malinkiewicz
Dyscyplina: kolarstwo
Uraz: 2020r, wypadek - zderzenie z samochodem, urazy wielonarządowe, w tym kręgosłupa

Info o urazie i leczeniu 1: sportowefakty.wp.pl/kolarstwo/889101/kol...o-osrodka-rehabilita
Info o urazie i leczeniu 2: sportowefakty.wp.pl/kolarstwo/892456/kol...po-strasznym-wypadku
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 miesiąc 1 tydzień temu #20431

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 11
  • Otrzymane podziękowania: 56

iandreas1000 napisał: Wydawało mi się że ten Szymon ciężarowiec miał stabilizacje. www.sport.pl/inne/1,64998,9689340,Szymon...sie_urwie__albo.html

Toż to ten sam sportowiec :)

Lando Norris kierowca McLarena w F1. Opuszcza treningi z powodu bólu kręgosłupa www.gpupdate.net/nl/f1-nieuws/379361/rug...rgen-norris-baaldag/ On ma dopiero 20 lat. Jest w kręgu najbogatszych ludzi na tej planecie. A i tak fizykoterapia nie załatwia sprawy. Przecież poza startami to oni albo siedzą trochę w symulatorach, albo godzinami trenują z osobistymi trenerami w przerwach na zbijanie bąków. Co prawda jazda w aucie bez amortyzacji daje w kość, ale przykład ten pokazuje jak bardzo ból kręgosłupa wpływa na życie zawodowe. Albo zmieni "zawód" albo w przyszłości skończy się operacją.

Czas generowania strony: 0.053 s.
Zasilane przez Forum Kunena