Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 14 godzin 24 minut temu #16804

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 67
  • Oklaski: 19
Faktycznie prywatne ubezpieczalnie są nastawione na zysk ,ale i u nas jest podobna sytuacja z tą różnicą że u nas zarabia się 4 razy mniej.
Jeśli do tego dochodzi reglamentacja to trzeba wiele trudu i pieniędzy by trafić na takie leczenie.
Dlatego powstają prywatne szpitale jak grzyby po deszczu praktycznie w całym kraju szczególnie leczące choroby narządu ruchu.
Nie o dziś wiadomo że za dostanie się na leczenie trzeba było płacić pod stołem mam już kilku lekarzy z wyrokami za łapownictwo.
Dlatego po co ryzykować jak można dostać unijną dotacje a potem kontrakt NFZ i leczyć bez ryzyka.
A skoro pacjent płaci z własnej kieszeni to też żąda leczenia na najwyższym poziomie.
Zresztą teraz większość znajomych płaci Lux med z własnej kieszeni lub dopłaca pracodawca bo inaczej nie doczekali by się wizyty u specjalisty.
A potem mają wybór albo zabieg płatny Lux Med albo czekanie na zabieg NFZ, większość jak słyszy że musi czekać rok lub dłużej to decyduje zapłacić
z własnej kieszeni i nie ryzykować utraty pracy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.091 s.
Zasilane przez Forum Kunena