Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 lata 4 miesiąc temu #15290

• InAGaddaDaVida
  • InAGaddaDaVida Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 15

użytkownik421 napisał: Skoro Woods jest podawany w marketingu pro-małoinwazyjnym jako sportowiec którego należy podawać za przykład sportowca który przeszedł operację małoinwazyjną, to to dość mocno obnaża poziom marketingu w stosowaniu danych metod. Argument że Woods jest sobie winny bo wrócił do sportu - przecież na tamtej stronie jest napisane że po operacjach małoinwazyjnych sportowcy wracają do normalnej aktywności, a w Polsce mówi się że ludzie po takich operacjach wracają do pracy jako np. murarze.

Nie bronię marketingu, wręcz przeciwnie, uważam że bagatelizowanie urazów i szybkie zapominanie o bólu to główna przyczyna rewypuklin ,a nie jakieś "wrodzone" predyspozycje do bycia w pechowej grupie 20% (ludzie tak wolą myśleć, bo to zdejmuje z nich winę za własne zaniedbania).
Plombowanie zęba można traktować jako operacje małoinwazyjną, co nie oznacza że potem mogę znowu wrócić do cukierków i niemycia zębów. Oczywiście można sobie od razu wstawić sztuczny ząb i problem "re-próchnicy" rozwiązany..

W każdym razie cieszę się że w końcu postawili Woodsa na nogi po błądzeniu jak dzieci we mgle, mam nadzieję że będzie już u niego OK.

Poczekajmy jak wróci do golfa :) Chociaż może tak go mocno poskręcali że się nie rozsypie :)
2016.12.07 Mikrodiscektomia L4/L5 + IntraSpine

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 lata 4 miesiąc temu #15291

• InAGaddaDaVida
  • InAGaddaDaVida Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec

gucio1960 napisał: Sam stoję przed takim wyzwaniem ,nie miałem zabiegu wylany dysk się wchłonął wróciłem do normalnego życia ale to nie znaczy że jestem zdrowy.

O! Sam wybrałeś najbardziej małoinwazyjną "operację" z możliwych, mimo że nie zapewniła Ci powrotu do dawnej sprawności. Bo jak najmniejsze ingerowanie w organizm też jest wartością. Poskręcać się możesz zawsze, a odskręcić nigdy.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 lata 4 miesiąc temu #15292

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 59
"Poczekajmy jak wróci do golfa :) Chociaż może tak go mocno poskręcali że się nie rozsypie :)"
z tego co czytałem to juz wrócił
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Ostatnia edycja: przez wilku25.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 lata 4 miesiąc temu #15293

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 20
  • Otrzymane podziękowania: 101
No nie tak bardzo sam wybrałem mało inwazyjną operacje ,to decyzja przede wszystkim lekarza w prywatnym szpitalu bo w państwowym kazano mi czekać 2 lata na zabieg.
Dzięki temu forum po zapoznaniu się z Moją sytuacją stwierdziłem że podanie się operacji nie gwarantuje sukcesu.
Były też względy czysto materialne kalkulacja nieudany zabieg grozi następnymi kosztami i utratą pracy a jestem przed emeryturą.
Decyzje podejmujemy sami i ponosimy jej konsekwencje lekarz jest tylko wykonawcą usługi i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wypadku niepowodzenia.
U nas nawęd nie można ubezpieczyć się na wypadek nie udanego zabiegu,i człowiek zostaje z problemem.
Z przykrością mogę powiedzieć że nie ufam lekarzom i bardzo ostrożnie podchodzę do ich diagnozy,nie zawsze są one trafne .
W przypadku Woodsa powiedziałbym że lekarz naciągną go na kasę i nie miało to nic wspólnego z leczeniem .
Jeśli tak znanym ludziom robi się tyle poprawek to gdzie tu zwykły kowalski , jemu pozostaje czekać z bólem w kolejce a ona czasami nie maleje a się wydłuża.

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 2 lata 4 miesiąc temu #15296

• InAGaddaDaVida
  • InAGaddaDaVida Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec

gucio1960 napisał: W przypadku Woodsa powiedziałbym że lekarz naciągną go na kasę i nie miało to nic wspólnego z leczeniem .
Jeśli tak znanym ludziom robi się tyle poprawek

Poprawka to by była jakby go reoperowali 2 tygodnie po operacji, a on przecież wrócił do grania, więc chyba operacja się udała, bo z bólem/drętwieniem/itp. by nie wracał? Operacje kręgosłupa przede wszystkim leczą ból, nie sprawiają że kręgosłup jest bardziej wytrzymały niż przed operacją, wręcz przeciwnie. Co najwyżej operacja była niedopasowana do planów na życie, ale to nie dowiemy się kto zawinił (czy lekarz naobiecywał czy pacjent był lekkomyślny)

Znane osoby,sportowcy,a urazy i leczenie kręgosł. 1 rok 5 miesiąc temu #16627

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 11
  • Otrzymane podziękowania: 54
Luiza Złotkowska. Dwukrotną medalistka Olimpijska opowiada o dekompresji dysków kregosłupa, które nie dały efektu jakiego się spodziewała.

sport.interia.pl/zimowe/video,vId,2668810

Czas generowania strony: 0.058 s.
Zasilane przez Forum Kunena