Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: ZUS - prace nad zmianami sposobu orzekania

ZUS - prace nad zmianami sposobu orzekania 14 godzin 47 minut temu #14143

• melodia
  • melodia Avatar
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 375
  • Oklaski: 33
Nie wiem na jakiej zasadzie dostali mieszkanie ..
bo tu problem jest duży ..
na azylu sie szybko dostanie a renciści czekają bardzo długo .
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ZUS - prace nad zmianami sposobu orzekania 9 godzin 30 minut temu #14147

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 911
  • Oklaski: 30
Jakoś poszedł mąż do pracy jako ratownik medyczny, do tego dzieci im się tam urodziły - nie narzekali żeby nie mieli gdzie i za co mieszkać w każdym razie.
Szczegółów nie znam.
No ale tak czy inaczej nawet przy tym tanim mieszkaniu socjalnym - myślisz że przeżyłabyś za te 652zł ? Jakbyś jeszcze musiała raz na kilka miesięcy zrobić z tego MRI za 500zł, pojechać ze 2 razy w roku na wizytę do lekarza za 250zł, zapłacić za rehabilitację, itd. Jak się ma tą częściową z ZUS to z tego co wiem nie przysługuje już socjalna (też ok. 600zł).
Ja na Ukrainie też nie mam rodziny, a co gorsza nie znam ani trochę j. rosyjskiego czy ukraińskiego, ale jak mnie sytuacja zmusi to pojadę tam gdzieś w jakiejś rozpadającej się zapleśniałej chacie na wsi mieszkać za te 652zł od rządu polskiego.

Przy okazji - tak wygląda pomoc państwa w Polsce chorym - www.facebook.com/RodziceON/photos/a.8978...2360/?type=3&theater

I to po 8 latach rządzenia przez "podobno" lewicową partię D. Tuska.

Macie tam w Niemczech też tak?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.078 s.
Zasilane przez Forum Kunena