Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa"

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 1 tydzień 3 dni temu #18955

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1072
Też tak kombinuję tylko ciężko się ruszyć, zaczynając od tego że nieremontowane auto się rozpadło a wszędzie mam daleko. Finansowo pogrążyło mnie chorowanie całkowicie, wbrew poglądom niektórych znajomych osób że to fajna sprawa bo się niewiele robi jak się jest chorym. Tyle że zrobienie czegokolwiek wtedy wymaga 100 razy większego wysiłku niż u zdrowego, tak że to nie taka fajna sprawa.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 1 tydzień 3 dni temu #18957

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 413
Oh
Ludzie tez mi mówią jak zajebiscie ze mam 100 procent inwalidztwa bo za auto podatku nie płace za auto bo do kina mam ulgowy itd

Ja im chętnie oddam ta kartę inwalidzka ale razem z chorobami ...
To zamilkają
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 1 tydzień 3 dni temu #18958

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1072
No, jak się nie dało siedzieć to ten bilet do kina ulgowy szczególnie istotny :) Ja nawet legitymacji osoby niepełnosprawnej nie odebrałem, bo kosztowała 15zł + trzeba zrobić zdjęcia, a w mojej sytuacji nie dawała mi absolutnie nic co by mi było potrzebne. Jedynie karta parkingowa miała dla mnie jakiekolwiek znaczenie ale miałem ją przez krótko bo mi przy kolejnej komisji odmówili mimo że byłem wtedy w bardzo złym stanie, i powiedzieli że mogę jechać na komisję odwoławczą do miasta oddalonego 60km żeby dostać tą kartę, a taki przejazd byłby dla mnie w tym stanie wtedy bardzo ryzykowny (ze skurczami rąk od szyi i brakiem ruchomości szyi jeżdżenie ograniczałem do absolutnego minimum - do najbliższego sklepu i przychodni, nawet lokalnie w miasto w korki nie jeździłem) i kosztowny.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.091 s.
Zasilane przez Forum Kunena