Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa"

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 8 miesiąc 2 tygodni temu #18947

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1114
@melodia - tylko że przy terminach do leczenia takich jak są w Polsce - rocznych czy dwuletnich, trzeba podejmując jakąkolwiek pracę fizyczną brać pod uwagę że trzeba mieć odłożonych kilkadziesiąt tysięcy złotych na leczenie jeśli coś się w trakcie jej wykonywania stanie, tak że praca fizyczna czy jakakolwiek inna zagrożona uszkodzeniem się jest w Polsce jest jedynie dla ludzi naprawdę bogatych.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 8 miesiąc 2 tygodni temu #18948

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
No ja wiem

Po dwóch operacjach odsprzedałam działalność bo nie dała bym rady
Dobrze ze ten krok zrobiłam bo było
coraz gorzej i teraz wiem ze dobrze zrobiłam .
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 8 miesiąc 2 tygodni temu #18950

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
Ja jakbym wiedział że tak to wygląda z ubezpieczeniami i leczeniem to bym nigdy się nie pchał do pracy gdzie się można uszkodzić - myślałem że to że ludzie niechętnie idą do pracy gdzie trzeba być aktywnym wynika tylko z lenistwa, a okazuje się że to jednak ma o wiele poważniejsze uzasadnienie przy takim dostępie do leczenia.. Skoro nadal tak jest tak że uleczalne kontuzje można przypłacić życiem jeśli nie jest się bogatym, a ubezpieczenie jest kompletnie fikcyjne, to lepiej być fizycznie leniwym o ile nie zarabia się tyle że w razie czego będzie się sobie w stanie zapłacić za leczenie. Mnie się inni pytali czemu tak intensywnie pracuje to mówiłem że lubię się ruszać - inni mówili że ich "stawka nie puszcza" - przy nie działającym ubezpieczeniu to naprawdę jest logiczne i rozsądne.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 8 miesiąc 2 tygodni temu #18951

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
Bo jak się lubi swoją prace to chętnie się nawet pracuje w chorobie i to jest błąd .
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 8 miesiąc 2 tygodni temu #18953

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
No wciąga jak się lubi :)
Jak pójdę do psychiatry po nasenne czy na uspokojenie to muszę zapytać jak wrócić do pracy po takich wieloletnich "doznaniach bólowych" ze świadomością że jak mi cokolwiek wróci to szanse na pomoc mam przy tak działającym systemie prawie żadne, a to że wyszedłem z tego co miałem to splot cudów. Ciekawi mnie co powie bez uciekania w filozofię i jakąś wiarę.

Art.: "Odszkodowania po urazie kręgosłupa" 8 miesiąc 2 tygodni temu #18954

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
Napewno powie ci byś nie szedł na pełny etat.
Zaczynać powoli .
Tu po długiej chorobie i zwolnieniu zaczyna się prace stopniowo .
Wpierw 10 godzin w tyg kilka tygodni i się zwiększa .. może to nawet trwać rok .
Pracodawca płaci za te 10 godzin i kasa chorych 60 procent z tego co się wcześniej zarabiało ( minus 10 godzin co płaci pracodawca)
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Czas generowania strony: 0.080 s.
Zasilane przez Forum Kunena