Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Stabilizacja Plif

Stabilizacja Plif 5 dni 20 godzin temu #17518

• QqryqnaPatyq
  • QqryqnaPatyq Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 0
Użytkownik421, dren był. 3 dni po operacji sciagneli mi. Będę tu 3 tyg także na pewno zajrzę na neurochirurgie i dopytam.Mam też płytkę z rentgena ułożenia implantu, ale niestety nie mam gdzie zobaczyć.Bede miał okazję to zerknę co tam siedzi i wrzucę zdj.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stabilizacja Plif 5 dni 15 godzin temu #17523

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1039
  • Oklaski: 37
Spoko, to tak tylko na przyszłość Ci mówię z własnego doświadczenia, że bywa że chcą jakiś dokument potwierdzający co jest wstawione przed zrobieniem MRI. Jeśli masz implant z tworzywa sztucznego to na RTG będą widoczne raczej jedynie jego markery, każdy model ma je rozmieszczone inaczej, tak że nie znając modelu raczej nawet nie określisz za bardzo położenia samego implantu po markerach - chyba że weszła jakaś standaryzacja położenia markerów w implancie o której nie wiem.
Super że poprawia Ci się ze stopą przy rehabilitacji, znaczy że na szczęście w tym przypadku operacja nie była całkowicie za późna. Oby jak najbardziej się poprawiło.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Stabilizacja Plif 5 dni 7 godzin temu #17533

• QqryqnaPatyq
  • QqryqnaPatyq Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 0
Dzisiaj rano sniadanko,po ruszylismy na sale rehabilitacyjna.Postawiono mnie przy drabince i kazano lekko przenosic obciazenie na prawa noge i do tego napinac delikatnie miesnie lydki.Trzy takie powtorzenia i odlot,w glowie zawirowalo,slabo sie zrobilo,blady jak sciana i po zabawie ,wsadzili mnie na wozek i na sale.Tam szybko ekg,cisnienie ,cukier i wszystko w porzadku.Podobno za duzo lezalem w ost czasie i to przez to,oraganizm odzwyczail sie od takiej pionizacji z wysilkiem.Mam czesciej wstawac i spacerowac.Dalej dzien przebiegl na spokojnie byly prady 12min,masazystka wpadla,pomasowac noge i o 13 kolejne cwiczenia.Teraz tylko wstawanie i siadanie przy drabince do tego lekkie przenoszenie obciazenia na prawa noge tak zeby nie bolalo.Mysle ze rano to bardziej ze stresu bylo,za bardzo chyba przejety bylem ze cos mi sie stanie przez te cwiczenia :)
The following user(s) said Thank You: użytkownik421
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.093 s.
Zasilane przez Forum Kunena