Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Stabilizacja Plif

Stabilizacja Plif 2 miesiąc 1 tydzień temu #18513

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
A mnie ktoś oświeci .. ja nie widzę implantatu może ślepa jestem

Pozdrawiam i dużo zdrowia
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stabilizacja Plif 2 miesiąc 1 tydzień temu #18515

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
@melodia

użytkownik421 napisał: Jeśli masz implant z tworzywa sztucznego to na RTG będą widoczne raczej jedynie jego markery, każdy model ma je rozmieszczone inaczej, tak że nie znając modelu raczej nawet nie określisz za bardzo położenia samego implantu po markerach - chyba że weszła jakaś standaryzacja położenia markerów w implancie o której nie wiem.

Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: melodia

Stabilizacja Plif 2 miesiąc 1 tydzień temu #18519

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
Dzięki
Już myślałam ze ślepa jestem

Ja przyzwyczajona ze na moich zdjęciach rentgenowskich cała się świece w metalu jak choinka
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Stabilizacja Plif 3 tygodni 3 dni temu #19130

• QqryqnaPatyq
  • QqryqnaPatyq Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 9
Ale ten czas szybko leci, minęło chorobowe (182 dni). Byłem na komisji ZUS, przyznano mi zasiłek rehabilitacyjny na okres 6 miesięcy i zapytano czy chciałbym wybrać się do sanatorium. Zgodziłem się i po Nowym Roku, jeszcze nie wiem gdzie ale gdzieś pojadę.Od 11 grudnia zaczynam druga po wyjściu ze szpitala rehabilitację stacjonarna, zawsze coś, bo w domu strasznie ciężko się zmobilizować do ćwiczeń samemu.Nadal delikatnie utykam, wyraźnie czuje ze nie mam wypracowanych mięśni w tej oslabinej nodze.Ból kręgosłupa czuje jedynie jak coś za długo porobię, obciąże go, zahacze lub stanę nie świadomie noga na nierówności.Po dłuższym lezeniu na plecach podczas wstawania również odczuwam ból do momentu aż się wyprostuje i chwilę rozchodze.Ruchomosc w dolnym odcinku lekko się poprawiła, także myślę że wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko będzie to długi okres.
Mam pytanie odnośnie sanatorium, ktoś może podzielić się doświadczeniami,jak to wygląda. Jak długi jest pobyt , jak wygląda plan dnia, ćwiczeń itp. Pzdr

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.066 s.
Zasilane przez Forum Kunena