Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Test Laseque'a po Micridiscectomi

Test Laseque'a po Micridiscectomi 4 miesiąc 4 tygodni temu #17902

• Malgorzata81
  • Malgorzata81 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 3
  • Otrzymane podziękowania: 19

hanka napisał: Dziwne masz te ćwiczenia po operacji. Choćby to rozchylanie kolan ze złączonymi stopami - można sobie pięknie tym zdestabilizować lędźwiowy. Chyba, ze potrafisz super napiąć poprzeczny brzucha, a jeszcze lepiej również dno miednicy.

Właśnie dlatego uznałam, że to ćwiczenie jest niebezpieczne. Mięśni to ja nie mam żadnych i nawet samo "wciąganie" pępka, standard przy każdym ćwiczeniu, jest dla mojego brzucha szokiem, że jakiś wysiłek wykonuje. Dno miednicy też mam do bani, bo dziewczyna dzisiaj powiedziała, że nad tym później trzeba będzie popracować.
30.05.2019 mikrodiscektomia l5-s1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Test Laseque'a po Micridiscectomi 4 miesiąc 4 tygodni temu #17903

• hanka
  • hanka Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 47
Skoro mówisz, że dno miednicy i wciąganie pępka to nowość dla Ciebie, to pooglądaj sobie trochę ćwiczeń dla kobiet po porodzie/w ciąży na youtubie.. Zaznaczam: pooglądaj, nie rób. Posłuchaj jak to się robi technicznie, przemyśl sobie, wyczuj u siebie gdzie te mięśnie. Ja jak zaczynałam to dosłownie po jednym ćwiczeniu robiłam przez tydzień i patrzyłam, czy się coś złego nie dzieje. Tempo ślimacze, ale trudniej sobie zrobić krzywdę.
Za tą wiadomość podziękował: Malgorzata81

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena