Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: [VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 6 miesiąc 5 dni temu #17289

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Away
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 32

kiwi2013 napisał: Tak bardzo boli :) ale tylko jak wstaje z łóżka metoda na boczek i cyk nogi na dół i dźwigam rękami... To samo mam np jak chce się położyć... Najpierw siadam a potem robiąc przeciwwage muszę nogi do góry dźwigać i w tym momencie tak napier...posladek że ło matko.. Jak się już położę ból schodzi momentalnie. Promieniuje tylko i wyłącznie do pośladka...

Miałeś tak przed operacją?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 6 miesiąc 5 dni temu #17290

• kiwi2013
  • kiwi2013 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 14
Przed operacją miałem też posladek przez 2,3 miesiące później posladek odpuścił i poszło ze zdwojoną siła w nogę, łydke...

Łącznie to trwało 7 mięsiecy. Nie moglem siedzieć i jeździć autem dłużej niż 20minut itp bo ból w nogę szedł tak duży że bałem się że spowoduje wypadek.
Raz musiałem zjechać na pobocze i rozłożyć Siedzenie i przelezec 1h aż lekko puści. To była decyzja do podjęcia operacji i to że neuro sam powiedział że im dłużej będę zwlekać tym dłużej nerw będzie dochodzić do siebie...

Nie chce się wypowiadać na temat zabiegu czy dobrze poszedł czy nie... Uzytkownik421 dobrze pisze ze na efekty trzeba czekać tylko w tym okresie już po sobie widzę że nie będę miał łatwo jeżeli chodzi o psychikę... Jestem pussssy pod tym względem :)

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 6 miesiąc 5 dni temu #17291

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Away
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 32

kiwi2013 napisał: Przed operacją miałem też posladek przez 2,3 miesiące później posladek odpuścił i poszło ze zdwojoną siła w nogę, łydke...

Łącznie to trwało 7 mięsiecy. Nie moglem siedzieć i jeździć autem dłużej niż 20minut itp bo ból w nogę szedł tak duży że bałem się że spowoduje wypadek.
Raz musiałem zjechać na pobocze i rozłożyć Siedzenie i przelezec 1h aż lekko puści. To była decyzja do podjęcia operacji i to że neuro sam powiedział że im dłużej będę zwlekać tym dłużej nerw będzie dochodzić do siebie...

Nie chce się wypowiadać na temat zabiegu czy dobrze poszedł czy nie... Uzytkownik421 dobrze pisze ze na efekty trzeba czekać tylko w tym okresie już po sobie widzę że nie będę miał łatwo jeżeli chodzi o psychikę... Jestem pussssy pod tym względem :)

Każdy boi się bólu i braku poprawy po operacji. Mi przed chwilą lekarz kazał przeczytać o możliwych powikłaniach i też się trochę gorzej poczułem.

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 6 miesiąc 5 dni temu #17292

• kiwi2013
  • kiwi2013 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 14
Ja dostałem to do przeczytania ale podpisałem bez..

Życzę powodzonka jutro i niczym się nie przejmuj. Będzie git :)

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 6 miesiąc 5 dni temu #17293

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Jakbyście byli ciekawi jak inni przeżywali swój dzień przedoperacyjny za pierwszym razem - forum.drkregoslup.pl/forum/Po-operacji/1...a-ostatnia-wieczerza
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 5 miesiąc 4 tygodni temu #17502

• Malgorzata81
  • Malgorzata81 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 3
  • Otrzymane podziękowania: 19
O rany, jestem w szoku, bo ja-dzisiaj 10 dzień po operacji-tylko leżę, drepczę po domu i stoję kiedy jem. Cały czas wyprostowana, nie myję się sama i absolutnie nie przekręcam na boki. Tylko do wstawania i zmiany opatrunku. Do wstawania i chodzenia cały czas mam gorset. Postanowiłam dla swojego komfortu psychicznego nosić go do zdjęcia szwów. No i pomimo takiego maksymalnego cackania się ze sobą mam kłucie w pośladku, w biodrze, po nocy i dłuższym leżeniu łydka napięta, tak że pierwsze kroki kuleję, a potem już się rozchodzi. I nie przejmuję się tym za bardzo. Poczekam ten miesiąc i zobaczymy co powie lekarz.
30.05.2019 mikrodiscektomia l5-s1

Czas generowania strony: 0.061 s.
Zasilane przez Forum Kunena