Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: [VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 3 miesiąc 1 tydzień temu #18351

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Ja to już chyba kilka razy tu pisałem - osoby którym sama operacja nie zniosła problemów i jest szansa że rehabilitacja pomoże, mogą się starać z NFZ o rehabilitację pooperacyjną w trybie stacjonarnym w ośrodkach w rehabilitacji pooperacyjnej kręgosłupów wyspecjalizowanych na którą czeka się krótko w porównaniu do normalnego czekania na rehabilitację. O ile lekarz nie zakazuje rehabilitacji i widzi że może to pomóc to chyba warto skorzystać - może to znacznie skrócić czas powrotu do zdrowia po operacyjnym usunięciu przyczyn dolegliwości.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 3 miesiąc 1 tydzień temu #18380

• Chien
  • Chien Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 5
Krótka aktualizacja ode mnie. Ból kręgosłupa w zasadzie przeszedł, sztywność w odcinku ledzwiowym także.
Za to pojawił się w obu nogach ból, który identyfikuje jako zakwasy. O tyle dziwne, że w sumie aż tak intensywnie nic nie robiłem. Może trochę wzmocniłem intensywność spacerów. Pewnie to też kwestia przykurczy mięśni.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

[VideoBlog] Po discektomii/laminektomii L5/S1 2 miesiąc 4 tygodni temu #18423

• Chien
  • Chien Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 5
Aktualizacja ode mnie. Od kilku dni zdecydowany kryzys. Mam sztywność w odcinku lędźwiowym. Zwłaszcza rano po przebudzeniu. Potem udaje się to nieco rozchodzić, ale ciągle czuję dyskomfort. Przypomina mi to sytuację sprzed operacji, bo też najpierw miałem gigantyczną sztywność w odcinku lędźwiowym a dopiero potem pojawił się ból promieniujący do nogi. O ile wcześniej byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tego wszystkiego, tak teraz mam czarne myśli.

Czas generowania strony: 0.061 s.
Zasilane przez Forum Kunena