Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ból stawów KB przy kaszlu - miał ktoś..?

Ból stawów KB przy kaszlu - miał ktoś..? 3 miesiąc 1 tydzień temu #16974

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1058
  • Oklaski: 37
Mam długą stabilizację L2-S1 i do przeciążania stawów krzyżowo-biodrowych się już prawie przyzwyczaiłem, staram się robić tak żeby nie bolały.
Natomiast od kilku dni mam stan podgorączkowy i kaszel - i tu ciekawostka: jeśli leżę z rozluźnionymi mięśniami i zakaszlę to pojawia się silny krótki ból w stawach krzyżowo biodrowych :blink:
Czy ktoś z Was miał/ma taki efekt, albo czy to o czymś nienormalnym świadczy, np. jakimś zbytnim przeciążeniu stawów kb albo jakichś ich stanie zapalnym?
Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek wcześniej taki efekt miał że jak kaszlę to chwytam się za bolące wtedy stawy kb :side:
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból stawów KB przy kaszlu - miał ktoś..? 3 miesiąc 1 tydzień temu #16978

• Maciurek
  • Maciurek Avatar
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 38
  • Oklaski: 7
Mnie przy kaszlu nic nie boli bardziej, ale jak chodziłem do neurologa, to on zawsze pytał się o to, obok pytań na temat wypróżniania, oddawania moczu oraz testu chodzenia na palcach. Wiem, że przy kichaniu wzrasta ciśnienie płynu rdzeniowo-mózgowego i przy dyskopatii potrafi pogilgać plecy prądem. Z kaszlem jest podobnie. Grunt to nie zatykać szczelnie ust i nosa podczas kichania i kaszlenia.

Ból stawów KB przy kaszlu - miał ktoś..? 3 miesiąc 1 tydzień temu #16980

• rossi22
  • rossi22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Przed operacją też tak miałem kaszel,kichanie i jak brałem głeboki oddech.

Ból stawów KB przy kaszlu - miał ktoś..? 3 miesiąc 1 tydzień temu #16981

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1058
  • Oklaski: 37
Maciurek napisał:
Mnie przy kaszlu nic nie boli bardziej, ale jak chodziłem do neurologa, to on zawsze pytał się o to, obok pytań na temat wypróżniania, oddawania moczu oraz testu chodzenia na palcach. Wiem, że przy kichaniu wzrasta ciśnienie płynu rdzeniowo-mózgowego i przy dyskopatii potrafi pogilgać plecy prądem. Z kaszlem jest podobnie. Grunt to nie zatykać szczelnie ust i nosa podczas kichania i kaszlenia.

Przy ucisku nerwów, tudzież jakiś czas po operacji ból przy kichaniu i kaszleniu dobrze znam i rozumiem, ale żeby szło tylko w stawy KB..? :) To takie głupie uczucie jakby łokieć czy kolano bolały od kaszlnięcia :side:
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Ból stawów KB przy kaszlu - miał ktoś..? 3 miesiąc 1 tydzień temu #16982

• tedi
  • tedi Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 2
Może być stan zapalny w stawie .Od połowy kwietnia borykam się z bólem skb Ból trochę zelżał jak wziołem tabsy o nazwie Kostarox 60 (stosowany głównie w rzs,zzsk i innych stanach zapalnych stawów ) Ale na początku przysłowiowego bąka nie mogłem puscic, bo zaraz miałem mega piękący ból w pośladkach.Każdy ruch sprawia ból .Ale w dalszej chwili czuję się jakbym miał usztywnione stawy.Z doświadczenia wiem że taki epizod może toczyć się kilka tygodni a nawet miesiecy.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Ból stawów KB przy kaszlu - miał ktoś..? 3 miesiąc 1 tydzień temu #16988

• amh
  • amh Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
u mnie przy niestabilnym stawie KB było okropne kłucie w kroczu.
niezależnie od potrzeb fizjologicznych.
straszny ból,
Oczywiście w związku z tym byłam również podejrzewana o vulvodynię.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.101 s.
Zasilane przez Forum Kunena