Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: objaw rwy kulszowej po operacji microdiscektomii

objaw rwy kulszowej po operacji microdiscektomii 2 miesiąc 1 tydzień temu #16664

• bubik
  • bubik Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
witam, jestem dwa tygodnie po operacji mikrodiscektomii L5S1, przed operacją nie mogłem stanąc na palce stopy, chodząc kulałem, zdrętwiałe 2 małe palce stopy, mrowienie w stopie. Po operacji ból kości ogonowej, 2 małe palce dalej zdrętwiałe, ale mogę lekko wspiąć się na palce. Starałem się co godzinę trochę pochodzić, biorąc caly czas diclac 150 duo. & dnia po operacji spacer 500m na dworzu, wspięcia na palce rano po 4 serie po 10 x i tak codziennie. Odstawiłem tabletki i po 2 dniach zacząłem odczuwać ból - objaw jakby naciągnięcia wszystkich mięśni w nodze i pośladku i zakłucie w lędźwiach - czyli jakby objaw rwy. Problem tez jest z raną - nie chce się goić zrosła się krawędziami a w 9dniu po operacji w srodku zszycia zrobiła się dziurka i sączy się z niej ciemnobrązowa wydzielina (parę kropel na dzien). pojechałem z tym na oddział , mam mieć oczyszczone to miejsce jak wróce ze skierowaniem. Czy ktoś miał po tym zabiegu podobne objawy( jeżeli uciskam lekko lydkę, m. dwugłwy uda, pośladek w odpowiednich punktach czuje wyraźny ból, przy podnoszeniu nogi - objaw lasequa 45-50st)). Czy może to być ucisk nerwu/korzenia od stanu zapalnego tej niegojącej się rany? Druga noga jest ok, żadnych problemów. Oczywiście zapytam operatora ale na forum też zapytać nie zaszkodzi....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

objaw rwy kulszowej po operacji microdiscektomii 2 miesiąc 1 tydzień temu #16694

• porannydeszcz
  • porannydeszcz Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Natychmiast przerwij ćwiczenia i wysiłek dla palców i odwiedź lekarza który Cię operował, dane trzeba koniecznie oczyścić i otworzyć by usunąć wszystko co zgromadziło się od tego czasu ,inaczej ryzykujesz sepsę a z tym nie ma żartów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

objaw rwy kulszowej po operacji microdiscektomii 2 tygodni 1 dzień temu #17317

• kiwi2013
  • kiwi2013 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 2
Powiedz mi jak tam Twoja sytuacj? Wszystko ok?
Czas generowania strony: 0.085 s.
Zasilane przez Forum Kunena