Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 2 miesiąc 2 tygodni temu #16295

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 0
Dzięki , Szaruszku :) . Pewnego dnia po prostu zaczęło być lepiej, zadzwoniłam do doktora i on powiedział, że jak jest poprawa , to nie robić ponownej operacji. Możliwe że to coś (nie wiem w końcu czy to był krwiak czy rewypuklina) zaczęło się wchłaniać. Jak to wygląda w tej chwili nie wiem , bo nie robiłam ponownego rezonansu (wszyscy wiemy ile to kosztuje). Od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić wyprostowana ( w końcu 10 miesięcy chodziłam z wypiętym kuprem) i uruchamiać różne partie mięśni - wszędzie zakwasy, skurcze mięśni , no szok! - ale z tego typu "bóli" to się można tylko cieszyć. Mam jeszcze jedną przepuklinę na odcinku lędźwiowym, ale lekarze na razie to zostawiają, ucisk na nerwy nie jest tak silny , jak w przypadku tej operowanej, powoli wracam do ćwiczeń :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 2 miesiąc 2 tygodni temu #16296

• szaruszek
  • szaruszek Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
To super wiadomości. Ja czekam na swój ponowny rezonans bo ten wrześniowy był okropny i chcieli mnie kroić ale się nie dałam bo objawy póki co tylko okazały się być napięciem mięśniowym które udało się okiełznać. Ah te kręgosłupy. Dużo zdrowka i sił do ćwiczeń. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.092 s.
Zasilane przez Forum Kunena