Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 5 dni 19 godzin temu #15869

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
musiałam odkleić Transtec (ten najsilniejszy)- po dwóch dobach zaczął się koszmarny ból głowy i wymioty; wróciłam do Diklac150 Duo :( odkleiłam rano a mdłości mam nadal lekkie i ból głowy - kiedy to się wydali z organizmu?
Ostatnio zmieniany: 5 dni 18 godzin temu przez Natalia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 5 dni 14 godzin temu #15876

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1001
  • Oklaski: 33
Mniej więcej tyle samo ile trzeba było żeby zaczął działać tyle samo przestaje działać u danej osoby.. Zapomniałem napisać wcześniej że ja przy tym musiałem brać leki przeciwwymiotne, inni chyba o tym też pisali w tamtym drugim wątku o opioidach. Tak że ten, uzależnić się od tego i chcieć używać rekreacyjnie to trzeba by być naprawdę dziwnym. Ja przyklejałem 1/3 plastra Transtecu i do tego brałem Ketonal 50 albo Tramal 50, dla mnie tak było najoptymalniej między dobrymi a złymi skutkami Transtecu - jak więcej przykleiłem to już skutki uboczne były gorsze niż jego działanie przeciwbólowe.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 3 dni 20 godzin temu #15886

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
dostałam (z opóźnieniem) opis do rezonansu; w opisie jest , że tam jest krwiak 5,5 mm, ale dr Winkler mówi , że to jest rewypuklina, bo krwieak już by się przez te 4 tygodnie wchłonął; tak czy siak trzeba zrobić ponowną operację; jeszcze nie zdecydował czy to będzie endoskopowo czy mikrodiscektomia; Użytkowniku421 - jaki rodzaj operacji wg Ciebie byłby lepszy?
Czas generowania strony: 0.106 s.
Zasilane przez Forum Kunena