Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 1 tydzień 3 dni temu #15793

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
przecież przed operacją podpisuje się dokument-zgodę na wszelkie możliwe powikłania; rewypuklina jest jednym z takich powikłań; obok miejsca zamieszkania mam szpital, w którym operuje bardzo dobry neurochirurg dr Moskal; zadzwoniłam do niego z płaczem, powiedział że w razie czego mam się zgłosić; tylko że z tego co wiem jak będę chciała mieć szybko operację w tym szpitalu będę musiała zapłacić 7000; nie wiem czy jak kogoś boli tak że chodzi po ścianach może pojechać na SOR (w tym szpitalu jest) i żądać przyjęcia na oddział neurochirurgii; ps ten dysk jest nadal i ma asadniczo prawisłową wysokość , tylko doszło do rewypukliny, podejrzewam że już na stole operacyjnym, może jk mnie przekręcali
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 3 dni temu przez Natalia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 1 tydzień 2 dni temu #15797

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1001
  • Oklaski: 33
Jak się robi operację na NFZ to jest napisane w karcie wypisowej że w razie problemów należy się natychmiast zgłosić do szpitala.
Nie wiem jak jest prywatnie z powikłaniami, w szpitalach na NFZ się taką zgodę podpisuje, no ale to jakby normalne.
Ale już np. u dentysty gdzie jest odpłatność 100% jest rok gwarancji na usługę i nie ma najmniejszego problemu z tą gwarancją, a jeśli coś czasem nie pójdzie to pieniędzy nie biorą, i to jest jakby normalne.

Np. w Krakowie jest coś takiego "Oddział prowadzi stały ostry dyżur w przypadku urazów i schorzeń kręgosłupa wymagających pilnego zaopatrzenia." - www.szpitalrydygier.pl/oddzia%C5%82-uraz...dii-i-neuroortopedii

W Poznaniu nie wiem jak to działa.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 2 dni temu przez użytkownik421.

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 1 tydzień 2 dni temu #15799

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
a dobry jest chociaż ten oddział w Krakowie?

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 1 tydzień 2 dni temu #15800

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
Pewnie waty na patyku i cukierków nie rozdają, ale jako zabezpieczenie po ciężkich wypadkach w promieniu 200km działają dobrze.. Opinie też dobre - www.znanylekarz.pl/piotr-klosinski/ortopeda-neurochirurg/krakow . Ale czy poprawiają po kimś - nie wiem, bardzo mało jest placówek które lubią po kimś poprawiać, szczególnie po kimś prywatnym - raczej wychodzi się z założenia że kto zepsuł ten poprawia, żeby pacjent nie miał potem jeszcze pretensji do tego kto poprawiał po kimś innym jeśli nie uda się osiągnąć świetnych efektów.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 2 dni temu przez użytkownik421.

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 1 tydzień 2 dni temu #15801

• Natalia
  • Natalia Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
opinie na znanym lekarzu można sobie wykupić; odpowiedni abonament i możliwość moderowania;

6 dni po discektomii endoskopowej boli bardziej 1 tydzień 2 dni temu #15805

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
Na szczęście oddziały ratujące życie rządzą się troszkę innymi prawami niż komercyjna sprzedaż zabiegów i nie szukają pacjentów na siłę poprzez taką wykupywaną reklamę i opłacane komentarze. Zazwyczaj osoby zabierane po wypadkach przez pogotowie czy LPR nie mają czasu przeglądać reklam i wybierać.

Czas generowania strony: 0.113 s.
Zasilane przez Forum Kunena