Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: badanie EMG

badanie EMG 1 tydzień 2 dni temu #15322

• maska_pl
  • maska_pl Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 1
Ja tych badań nie robiłam, i na razie nie planuję. Link pod spodem to te same, wyciągnięte z postu badania aiga25.
Jeśli robiłbyś EMG prywatnie, to myślę, że o jakości może świadczyć cena (chociaż wiem, że nie zawsze tak jest). W CMS, w W-wie, za badanie korzeniowego uszkodzenia nerwów i mięśni max. 550zł ( a ile dokładnie dowiadujesz się dopiero w trakcie badania). I to niestety nie są ceny "warszawki", bo dowiadywałam się w Łodzi i jest podobnie :( Z tego co pamiętam twoje było wyjątkowo tanie ;)
A tak poważnie, to gdybym miała wątpliwości co do jakości badania wydrukowałabym twój wynik i aiga25 i zapytała przed badaniem którą wersję mam szansę otrzymać po.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

badanie EMG 1 tydzień 2 dni temu #15323

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 971
  • Oklaski: 31
Moje było robione w Szpitalu Wojewódzkim (choć moim zdaniem powinien się za całokształt nazywać najwyżej Powiatowy) - odpłatnie z powodu kolejek, ale jakościowo takie jak u innych pacjentów tegoż przybytku, w tym kręgosłupowych. Wbrew pozorom jakie stwarzają wyniki i cena, nie było robione przez Pana Czesia w stodole ;)
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.074 s.
Zasilane przez Forum Kunena