Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 1 rok 8 miesiąc temu #15088

• Aischa24
  • Aischa24 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Tak dam znać na pewno. Sama jestem ciekawa , dlatego też odezwałam się na forum ,bo na pewno jest też wiele przypadków podobnych do mojego a to czekanie jeszcze bardziej mnie stresuje. Zobaczymy co powie lekarz, nie chciała bym kolejnej operacji ,bo mam wrażenie że nic dobrego z tego nie wychodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 1 rok 8 miesiąc temu #15089

• tedi
  • tedi Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 24
No i słusznie ....też cholernie żałuję że poddałem się kolejnej operacji -jeszcze gorszy ból niż sprzed operacji ....wolałem tamten :whistle: Ale już się dokonało trzeba dalej jakoś żyć.Zresztą operacja kręgosłupa to totalna ruletka -ja i mój kolega byliśmy równocześnie operowani w Szczecinie -on wrócił do ciężkiej pracy fizycznej a ja od 5 lat ganiam po szpitalach, i tylko nadzieja że ktos mi w końcu pomoże daje mi siłe do dalszej walki :)

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 1 rok 8 miesiąc temu #15090

• Aischa24
  • Aischa24 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Musisz dać radę ☺ ja też nie wiem teraz czy dobrze postąpiłam robiąc tą pierwszą operacje,bo po niej była już kolejna... ale masz rację, każdy jest inny i każdy z nas ma inny kręgosłup. Jedynemu pomoże od razu a inny chodzi od lakarza do lekarza tak jak my niestety... ale jak już się tego podjęliśmy to trzeba to wyleczyć do końca ! Ja mam różnie z tym bólem, na pewno jest mniejszy ból nogi niż przed operacją ale kręgosłup boli , biodro boli , w sumie to za dużo nic robić nie mogę.

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 1 rok 8 miesiąc temu #15091

• tedi
  • tedi Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 24
To smutne....ludzie przez cierpienie tracą cały swój potencjał który mogli by wykorzystać ,bo człowiek chcę być zdrowy do tego by móc działać ...a ból to takie draństwo że odbiera wszelkie bodzce do działania .Póki co to życzę Tobie i Wszystkim Forumowiczom dużo zdrówka i niech ból odpuści ....

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 1 rok 8 miesiąc temu #15092

• Aischa24
  • Aischa24 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Równie życzę zdrowia :) dam.znać co dalej po wizycie u specjalisty !

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 1 rok 8 miesiąc temu #15097

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080

tedi napisał: .Mówił mi że jeśli w badaniu wyjdzie blizna okołokorzeniowa to wstrzykują wtedy jakiś środek chemiczny ,który oddziałuje na bliznę.Nie wiem ale "grzebałem" w internecie i nie mogę nic na ten temat znalezć :unsure:

Aiga25 pisała o tym ponad 4 lata temu - forum.drkregoslup.pl/forum/Inne-metody-l...kr%C4%99gos%C5%82upa
Od tamtej pory nic nowego nie napisali nigdzie?

Tutaj jeszcze był temat: forum.drkregoslup.pl/forum/odcinek-ledzw...-zrosty-pooperacyjne

forum.drkregoslup.pl/forum/Leczenie-chir...embrana-antyzrostowa

Pod słowniczkiem w postach pisaliśmy o różnicowaniu zrostów w diagnostyce obrazowej - forum.drkregoslup.pl/forum/Artyku%C5%82y...%82upem?limitstart=0

A w jakim czasie Wam się te zrosty zrobiły? Było tak że po operacji nie było dolegliwości a potem się pojawiły?

tedi napisał: To smutne....ludzie przez cierpienie tracą cały swój potencjał który mogli by wykorzystać ,bo człowiek chcę być zdrowy do tego by móc działać .

Przenoszą potencjał na ubogacanie kulturowe i merytoryczne internetu informacjami o kręgosłupach ;) :whistle:
Ja jednego nie mogę zrozumieć - co za pacan wymyślił stwierdzenie że "Ból uszlachetnia".. :angry:
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: tedi

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.067 s.
Zasilane przez Forum Kunena