Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 4 miesiąc 3 tygodni temu #17938

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Away
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 32
Przez jaki czas po operacji jest zagrożenie, że blizna będzie uciskać na nerwy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 4 miesiąc 3 tygodni temu #17941

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Z tego co pisali w którymś z tych opracowań linkowanych chyba w tym wątku to najczęściej się to kilka tygodni po operacji robi jak ma się zrobić, chyba do 6 jeśli dobrze pamiętam. Albo to w tym było.. forum.drkregoslup.pl/forum/Leczenie-chir...embrana-antyzrostowa
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 3 miesiąc 3 tygodni temu #18201

• Marecki
  • Marecki Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 11
Witam, aktualnie jestem 6 tydzień po operacji ( discektomia l5/s1, przepuklina 15 mm). 2 tygodnie po operacji rewelacyjnie, ostatnie 4 tygodnie z powikłaniami. Od dwoch tygodni mocne zesztywnienie miesni w odcinku lędzwiowym, bardzo mocny ból calych lędzwi przy każdym ruchu. W ostatnim tygodniu doszła nowa dolegliwość ból lewego biodra ( wszystkie bole do tej pory zawsze były prawostronne). Nigdy wcześniej nie miałem dolegliwości ze strony biodra. Moje pytania: Czy objawy wskazuja na zmiany bliznowate/zrosty ? Jak zakończyly sie historie osób udzielających w tym temacie ? Czy w takim przypadku konieczna reoperacja ?

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 3 miesiąc 2 tygodni temu #18301

• inina
  • inina Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 12
Witam.
Ja 2 tygodnie po operacji mialam bole lewego biodra a potem juz pachwiny i ledzwie. Bol okropny. Zabralo mnie pogotowie. Lezalam 3 tyg w szpitalu. Nie chodzilam wogole. Lezalam w okropnych bolach. Po rezonansie wyszlo ze mam zmiany bliznowate. Blizna uciskala lewy korzen L5. Bole mozna porownac do boli porodowych. To co ja przezylam to tragedia. Potem lezalam miesiac w domu. Nie chodzilam. Bralam leki. Potem 3 tyg rehabilitacja w szpitalu. Dzis chodze. Jest duzo lepiej ale ledzwie jeszcze bola. Blizna jeszcze uciska. Ale potrzeba czasu na to wszystko.

Zmiany bliznowate / zrosty pooperacyjne 4 tygodni 22 godzin temu #19046

• RobertM
  • RobertM Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witaj wilku25 jak u Ciebie sytuacja ja jestem 6 miesięcy po discektomii, mam w kanale bliznę boli mocno noga, nie wiem co robić, czy Ty się uporałeś z tą blizną?

Czas generowania strony: 0.069 s.
Zasilane przez Forum Kunena