Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 1 rok 2 miesiąc temu #14026

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1002
  • Oklaski: 35
"mogą sprawiac problemy ale operacyjne nie są" - nie potrafię się do tego odnieść ponieważ nie spotkałem nikogo na żywo kto by przeszedł problemy z torbielami. Pytanie co lekarz miał na myśli - czy to że to nie one są przyczyną czy to że nawet jeśli są to nie ma co z nimi zrobić? Nie wiem.

Na forum wątki torbieli były poruszane kilkukrotnie ale nie mam większej wiedzy w tym temacie niż tam było napisane -

forum.drkregoslup.pl/forum/odcinek-ledzw...zeniowe?limitstart=0

forum.drkregoslup.pl/forum/Zasoby-wiedzy...biele-odno%C5%9Bniki

Jeśli ten ból nie ma mechanicznej przyczyny od-nerwowej typu uwypuklony dysk czy torbiel, jeśli rehabilitant nie dał mu rady, i jeśli to nie jest jakieś chwilowe, to nie wiem co powiedzieć.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: Sabi

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 1 rok 1 miesiąc temu #14056

• Mondzik
  • Mondzik Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Cześć,
Polecam Ci udać się do dobrego osteopaty. Ich dane możesz znaleźć na stronie stowarzyszenia, ewentualnie poszukać opinii. Ja mogę polecić okolice małopolski i podkarpackie ;)
Też mam podobnie, ale lekatz wykluczył, że to wina operacji (u mnie dopiero 4 miesiace temu była). Czekam na rezonans, ale jestem świadoma właśnie przykurczow i mniej więcej wtedy się problemy pojawiają gdy jestem w jakiejś pozycji (głównie siedząca niestety). Dopóki to nie jest stały ból to się nie przejmuję ;)
W każdym razie osteopata posprawdza, podotyka bo tak naprawdę to może być wynikiem nacisku mięśni w brzuchu, kości miednicy lub innych czy chorób jakiegoś narządu (dużo jets artykułów, które mówią, że nawet ból kręgosłupa może być powodowany no ątrobą).
U mnie znalazł coś tam przy miednicy i próbujemy je rozpracować, w przyszłym roku chce skoczyć ze spadochronu :P
The following user(s) said Thank You: Sabi

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 1 rok 1 miesiąc temu #14075

• Sabi
  • Sabi Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Zapisałam się do osteopaty...dam znać co i jak po wizycie

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 1 rok 1 miesiąc temu #14154

• Sabi
  • Sabi Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Jestem po pierwszej wizycie u osteopaty, ta terapia ma sens, mam nadzieje że on mi pomoze bo to holistyczne podejscie przemawia do mnie, powiedział, że mam ogromne spięcia w ciele i że bedzie dobrze, ide za tydzień

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 1 rok 1 miesiąc temu #14176

• Sabi
  • Sabi Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Jestem po kolejnej wizycie, osteopata wyklucza że źródłem bólu jest biodro mimo ze boli mnie nadal szczególnie w nocy....

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 1 rok 1 miesiąc temu #14182

• InAGaddaDaVida
  • InAGaddaDaVida Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 15
Ja bym uważał na tych osteopatów, z mojego doświadczenia to tacy fizjoterapeuci-amatorzy (bez odpowiedniego wykształcenia)
2016.12.07 Mikrodiscektomia L4/L5 + IntraSpine
Czas generowania strony: 0.105 s.
Zasilane przez Forum Kunena