Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 2 tygodni 1 dzień temu #14183

• Mondzik
  • Mondzik Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Dyplomowany osteopata, żeby w ogóle zacząć studia osteopatyczne MUSI być po fizjoterapii więc nie wiem o czym mówisz, oczywiście każdy może sobie nadać tytuł, ale tak samo mogą mówić o sobie rehabilitant czy masażysta - dlatego ważne jest by weryfikować i sprawdzać dyplomy lub informacje w sieci

"Osteopatą w Polsce jest więc magister fizjoterapii bądź lekarz medycyny, który przeszedł pięcioletnie szkolenie osteopatyczne, napisał oraz obronił pracę dyplomową z zakresu osteopatii. Obecnie w Polsce kształci się osteopatów na podyplomowych studiach medycyny osteopatycznej dla lekarzy i fizjoterapeutów, które podlegają przepisom Ustawy o Szkolnictwie Wyższym. Dlatego też o przyjęcie na studia podyplomowe w zakresie nauk medycznych, zgodnie z powyższą ustawą, może ubiegać się każda osoba, która ma już wykształcenie medyczne i prawo do wykonywania zawodu medycznego. Tak zaawansowana edukacja jest niezbędna, gdyż specjalista tej dziedziny musi posiadać szersze spojrzenie na anomalie układu ruchowego i funkcjonowanie całego organizmu. Osteopatia jest zawodem medycznym w ramach, którego wykonuje się leczenie osteopatyczne u pacjentów z dysfunkcją somatyczną sklasyfikowaną jako jednostka chorobowa"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rok po operacji krążka na poziomie L5/S1 2 tygodni 12 godzin temu #14188

• Sabi
  • Sabi Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
osteopatia-maj.pl/#section130

To cv mojego osteopaty czy mogę mu ufać?
W relacji jest mega uważny, zorientowany na to co mówię, skupiony, a nawet mogę powiedzieć, że ma "trzecie oko", pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.081 s.
Zasilane przez Forum Kunena