Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pytanie do osób po stabilizacji L5/S1

Pytanie do osób po stabilizacji L5/S1 1 rok 9 miesiąc temu #14328

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 408
  • Oklaski: 36
Ja jak robiłam przed szpagat to juz nie zrobię ... tzn nie próbowałam
Skłony robię dalej i płaska reka dotykam ziemi
Rotacyjnych ruchów nie mogę robic !
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pytanie do osób po stabilizacji L5/S1 1 rok 9 miesiąc temu #14329

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1056
  • Oklaski: 37
Mhm, biodrami wyłącznie, przez co są przeciążone..
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Pytanie do osób po stabilizacji L5/S1 1 rok 9 miesiąc temu #14333

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
Co masz na myśli ? Ze biodra metalowe to nie zrobię szpagaty ? Tez tak myśle ... ale znam ludzi z TEP i robią jogę i szpagaty super robia
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Pytanie do osób po stabilizacji L5/S1 1 rok 9 miesiąc temu #14334

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
Nie, tylko chodzi mi o to że pochylanie się zostaje przy wysokiej stabilizacji już tylko na biodrach..
Ja np. jak mi się kleszcz wbije w brzuch to nie jestem w stanie nawet tak się zgiąć żeby go dokładnie widzieć i usunąć. Niestety ograniczenie ruchomości jest, i nie ma co udawać że go nie ma - ale lepsze to niż stały bardzo silny ból. Oczywiście lepsze byłoby gdyby na jakichś elastycznych gadżetach nas poskręcali, ale to Polska..

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Pytanie do osób po stabilizacji L5/S1 1 rok 9 miesiąc temu #14335

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
Anton napisał:
Od Ciebie idzie więcej się dowiedzieć niż od niejednego lekarza. A napewno Twoja wiedza jest większa niż zwykłego ortopedy co nie operuje kręgosłupów. Ja narazie w NL mam odczynienia z takimi co nie odróżniają poziomu Th od C. Piszę w pełni poważnie.

Wiesz co, tak się jeszcze raz zastanowiłem, i może po prostu w bogatszych krajach nie mają takich problemów z kręgosłupami jak Polacy, dający z siebie w pracy 150% normy za małe pieniądze, robiący nadgodziny, fuchy, itd., w kraju gdzie inspekcja BHP działa tylko teoretycznie - w rzeczywistości pracownik robi co szef każe i boi się iść na L4 jak coś zaczyna boleć, badań profilaktycznych prawie nie ma, badania wstępne do pracy to kpina, królowały latami umowy śmieciowe.. Może oni tam po prostu nie mają takich problemów z kręgosłupami bo się nie muszą wykańczać żeby zdobyć pieniądze na przeżycie. Moim zdaniem w Polsce pokutuje nadmierne eksploatowanie taniej siły roboczej i nie branie pod uwagę że człowiek jest człowiekiem a nie maszyną. Jak mu się coś stanie to się wyrzuca i bierze nowego, a on się musi sam martwić jak i gdzie się leczyć, zazwyczaj nawet bez odszkodowania czyli środków na leczenie (bo łatwy i darmowy dostęp do leczenia na NFZ to fikcja). Jeśli tak faktycznie jest, to tylko im pozazdrościć.

The following user(s) said Thank You: Maciurek, Anton

Pytanie do osób po stabilizacji L5/S1 1 rok 9 miesiąc temu #14337

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
To dlatego mi biodra tak szybko poszły ..
No ale juz i biodra mam wymienione .. teraz czekam na kolano hehehe
Czas generowania strony: 0.098 s.
Zasilane przez Forum Kunena