Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pulsacje łydki

Pulsacje łydki 3 lata 7 miesiąc temu #12822

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
Te filmiki to masakra , mi robił sie w łydce kamień ale nie chodził po piszczeli Hihi
Wyglada jak z filmu " obcy "
U mnie bardziej stopy były , jak złapało mnie to potrafiłam kilka dni chodzić kulawa
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pulsacje łydki 3 lata 7 miesiąc temu #12823

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1124
U mnie myślę że było spowodowane drażnieniem i/lub uciskiem nerwów. Miałem 3 rodzaje objawów w łydkach: 1) drżenie o w miarę regularnej częstotliwości, 2) super-bolesne skurcze od czasu do czasu, takie jak na filmie, 3) ból łydek w czasie chodzenia i zbytnie napięcie mięśni w łydkach przy chodzeniu. Nie wiem jak to jest medycznie, ale mnie się wydaje po swoich odczuciach że jak jest z nerwami wszystko OK, to nie ma żadnych drżeń, zaburzeń czucia (w tym temperatury), mięśnie chodzą płynnie - ma się dobrą kontrolę siły napięcia mięśni. Natomiast przy drażnionych/uciskanych nerwach robi się bardziej zero-jedynkowo, czyli w czasie spoczynku są odczuwalne samoistne ciągłe prądy i pojedyncze skurcze, natomiast w ruchu mięśnie są napięte na maksimum (mi się przez to ciężko chodziło - co krok to ból łydek) i dodatkowo też występują czasami bolesne skurcze. Przynajmniej u mnie to tak było.

Odnośnie filmów, to u mnie dało się wyczuć kiedy przychodzi taki ostry skurcz, bo najpierw był przykurcz a dopiero jak się próbowało z przykurczem ruszyć mięśniem czy nogą to się robiło z mięśniami tak jak na filmie. Najbezpieczniej jak złapał przykurcz było "odstawić" nogę w jakąś neutralną pozycję i nie próbować nią nawet drgnąć, przeczekać ze 20 minut, bo cokolwiek się chciało w takim momencie zrobić to kończyło się takim skurczem.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: wilku25

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Pulsacje łydki 3 lata 7 miesiąc temu #12824

• wilku25
  • wilku25 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 59
Tylko teraz pytanie co drazni te nerwy, dysk? krąg? mięsień? blizna? czy co tam jeszcze

Pulsacje łydki 3 lata 7 miesiąc temu #12825

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
Może wszystko uściskać ,
Mi jak neurostymulacja sie wyłączy to po godz dwóch dostaje nie mocny skurcz w palcach wszystkich u nogi i zewnętrzna strona stopy.. wyglada to jak bym jak kura z pazurami chodziła i zaczepiała sie o ziemie.
Ja juz tak sie do prądu przyzwyczaiłam ze jak nie naładuje to prawa noga miedzy łydka a piszczela w wewnątrz pali jak bym drabala sie kablem z pradem.
Aaa i skurcze w łydce i stopie mnie łapały jak siadałem w pracy w głębokiej sofie.
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Pulsacje łydki 3 lata 4 miesiąc temu #13378

• wilku25
  • wilku25 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 59

tak sobie pulsuje i doprowadza mnie do szału

Pulsacje łydki 3 lata 4 miesiąc temu #13379

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1124
Miałem tak między operacjami jak mi nadal uciskało nerwy. Po operacjach przeszło, teraz tylko mnie trochę wkurza czasami bo trochę inaczej łydki czuję, ale przestały drżeć, przestały mnie łapać skurcze łydek i przestały boleć przy stawianiu kroków. U mnie to chyba z L4/L5 było, ale głowy nie dam bo przy operacjach kilku poziomów nie wszystkie objawy się rozróżnia na 100%.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: wilku25

Czas generowania strony: 0.071 s.
Zasilane przez Forum Kunena