Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Po mikrodiscektomii L5/S1

Po mikrodiscektomii L5/S1 4 lata 10 miesiąc temu #4944

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 348
  • Oklaski: 59
@bea - nie chodzę normalnie, kustykam, noga mi ucieka na zewnątrz, tylko buty płaskie, a i tak czuję się bardzo niepewnie na drodze, która nie jest płaska.Zreszta jeszcze ból kręgosłupa jest tak silny, że nie daję rady chodzić na dłuższe dystanse niż 300-500m :/ O ooo odczuwanie temp też mam zmienione, bo jak gorąca wodą poleje nogę to czuję mrowienie, a nie ból. Podobnie z zimnem. Dziwne wrażenie. Przed op. miałam całą masę wszelkich dolegliwości (opisywalam to już na forum w innym temacie), ale tak dretwienie, rwa, parastezje, już troszkę czucia nie było, ale tylko w stopniu minimalnym na srodstopiu. Co do odszkodowania to nie mam najmniejszego zamiaru się o to starać, bo za dużo z tym zachodu to raz, a dwa klinika gdzie się lecze i lekarze uratowali mnie przed calkiwitym inwalidztwem więc nie miałabym serca... :dry: Nie wiem co dokładnie się tam stało, nie dociekam. Liczę, że powoli lekarze zadbają o to, żeby chociaż 80-90% sprawności mi wróciło.
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.129 s.
Zasilane przez Forum Kunena