Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Po operacji TLIF - silne bóle i drętwienie

Po operacji TLIF - silne bóle i drętwienie 10 miesiąc 3 tygodni temu #14527

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1002
  • Oklaski: 35
InAGaddaDaVida napisał:
Sposób na SOR jest jeden: odpłatność. Wtedy Ci którzy zapychają SORy bo chcą zrobić sobie badanie na cito udadzą się kulturalnie na prywatną wizytę w normalnym trybie

Ale ja mówię o pustym SORze a nie zapchanym, gdzie siedzą i się nudzą. Wiem że SORy działają różnie w różnych miastach, i że w niektórych miastach pacjenci omijają nimi kolejki, ale są też SORy którymi pacjenci nie omijają kolejek, a personel nie ma prawie wcale roboty - mimo to jeszcze zasłaniają się przepisami próbując w ogóle nic nie robić - bo pewnie już dawno zapomnieli jak się przyjmuje kogoś po urazie.
W mediach nie przedstawia się jakie są różnice w działaniu opieki zdrowotnej w różnych miastach, stąd ludzie myślą że jak w miejscu ich zamieszkania działa to w określony sposób to tak jest w całym kraju - a różnice są ogromne. Tylko większość osób się o tym nigdy nie dowie.

@melodia - no ale mimo wszystko tam decyzję podjął lekarz, który z tego co pisałaś pod kogoś podlegał, a tutaj decyzję o udzielaniu pomocy lub nie podejmuje jakaś pani zza okienka na podstawie słów a nie stanu pacjenta..
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 10 miesiąc 3 tygodni temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Po operacji TLIF - silne bóle i drętwienie 10 miesiąc 3 tygodni temu #14528

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 400
No nie do końca ... wpierw pani w okienku jest .. i tez mnie wysyłała do ortopedy
Następnie przyszedł lekarz i zagladnol w kompa .. i nie chciał mnie przyjąć .. trwało to długo czasu .. dopiero
jak zachowywałam sie jak psychiczna to wysłali mnie na rentgen.

Jeżeli będzie płatny sor .. to juz widzę jak dziadki i inni co kasy nie maja bedą padać w domu jak
kawki .. bo na pogotowie nie pojedzie z podejrzeniem na zawał serca bo kasy nie ma .. poczeka sobie do poniedziałku i pójdzie do przychodni .. jasne
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Po operacji TLIF - silne bóle i drętwienie 10 miesiąc 3 tygodni temu #14529

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
Masz ubezpieczenie ... przysługuje ci sor ..
Co maja renciści zrobic ? Płacili całe życie i jeszcze teraz za pogotowie ?
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Po operacji TLIF - silne bóle i drętwienie 10 miesiąc 3 tygodni temu #14531

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1002
@melodia - no ale tutaj pani z okienka decyduje na podstawie tego co mówisz czy masz prawo się widzieć z lekarzem czy nie. Jak powiesz że coś Ci się stało 36 godzin temu, to pani mówi że skoro minęły 24h to masz iść do wielomiesięcznej kolejki albo prywatnie. I nie jest ważne co Ci się stało, tylko ile godzin minęło. Najbardziej cierpią na tym ci pacjenci którym coś poważnego się stało a nie są z tych którzy od razu lecą na SOR z byle czym, jak i ci którzy byli w szoku pourazowym który początkowo tłumi ból.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Po operacji TLIF - silne bóle i drętwienie 10 miesiąc 3 tygodni temu #14536

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
Tak jest na calym świecie .. nie tylko w Polsce
Pierwszy kontakt to recepcja i ona decyduje .
Jak pójdę teraz z bólem kręgosłupa chociaż by z rwą kulszowa w niedziele która mam od kilku dni to mnie wyślą do lekarza .. nie przyjmą mnie.
Dlatego w takich wypadkach dzwonię do mojego lekarza który pracuje w szpitalu i mnie weźmie na zastrzyk.
Jak przyjdę z rana przecięta na paluchu albo drzazga .. to przyjmą odrazu .

Po operacji TLIF - silne bóle i drętwienie 10 miesiąc 3 tygodni temu #14538

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
Natomiast ugryzł mnie kiedyś pies wbił mi kła w rękę i zadzwoniłam do domowego ze podejdę to powiedział ze nie przyjmie , ze w takim wypadku mam jechać do szpitala. Mowię ze nie będę 4 godz w szpitalu czekać by mi zagladneli i najwyżej szczepienie przeciw tężcowi zrobili . Niestety takie prawo , wypadek w pracy i musiałam jechać i siedzieć pół dnia na pogotowiu.
Czas generowania strony: 0.110 s.
Zasilane przez Forum Kunena