Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Stabilizacja + foraminotomia + rewizja -9dni po

Stabilizacja + foraminotomia + rewizja -9dni po 4 lata 3 miesiąc temu #5476

• robert1987
  • robert1987 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 11
Aiga25 powiedź mi kto Ci zlecał badanie na obecność boleriozy czy był to zwykły lekarz rodzinny i jakie miałaś dokładnie objawy. Jak wykryto u Ciebie podejrzenie boleriozy ? Ja jakiś czas temu miałem przeczulicę bóle kończyn, sztywność karku i strzelanie w kościach. Jak cofam się w przeszłość pamiętam, że raz miałem kleszcza i dużo przebywałem w lesie. Teraz mi te dziwne objawy powróciły i ostatnio znowu ból między łopatkami szum w uszach i zawroty w głowie do tego czuje się jakbym był przeziebiony a nie jestem w stwach mi strzela jak u 80 letniej osobie. Odczuwam też jakby dreszcze mnie przechodziły czasem i uczucie zimna w plecach mimo, że dzisiaj nie używałem żadnych maści. Jeszcze co mnie niepokoi to kołotanie serca do tego ucisk w klatce piersiowej, ciśnienie mierze w domu mam w normie. Do rodzinnego idę dopiero w środę ale niepokoją mnie te objawy.
2007 - uraz kręgosłupa, 2012 - Microdiscectomia L5-S1, C/Th/L-S rehabilitacja
Ostatnio zmieniany: 4 lata 3 miesiąc temu przez robert1987.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stabilizacja + foraminotomia + rewizja -9dni po 4 lata 3 miesiąc temu #5477

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 347
  • Oklaski: 59
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.

Stabilizacja + foraminotomia + rewizja -9dni po 4 lata 3 miesiąc temu #5478

• kowalski89
  • kowalski89 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 114
  • Oklaski: 28
Robert na za wiele bym nie liczyl odwiedzajac lekarza rodzinnego bo on ma uprawnienia jedynie na podstawowe badania krwi a o tescie elisa mozna zaponiec i jedynie moze cie skierowac do specjalisty typu neurolog tutaj najbardziej bedzie odpowiedni i on moze zlecic diagnostyke, ale nie musi bo moze uznac ze sa to objawy nerwicy, ktore daja bardzo podobne objawy i wystemuje o wiele czesciej niz borelioza. Taka jest rzeczywistosc lekarska a ten test prywatnie jest dosyc drogi bo zdaje sie w granicach 170 zl
2011 - Discektomia lędzwiowa L5/S1, 2013 - TLIF L5/S1 (skopane), 2014 - Odbarczenie lewego korzenia przez implant droga foraminotomii L5/S1

Stabilizacja + foraminotomia + rewizja -9dni po 4 lata 3 miesiąc temu #5479

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
  • Oklaski: 59
ELISA nie ma sensu robić jeżeli już mówimy o płaceniu. Lepiej zrobić WESTERN BLOT - cały za 200 zł.
Daje lepsze rezultaty.
A nie tylko nerwice dają takie symptomy. BORELIOZĘ jakby dobrze popatrzeć po sobie to każdy by u siebie znalazł albo prawie każdy. Ja też się nad tym zastanawiałem, nawet nad neuroboreliozą. Ale co nie sprawdzę to jest ok. Więc ten nieszczęsny kręgosłup jest winny moich wszystkich wstrętnych objawów. Ale kto wie, może na test WESTERN się zdecyduje. Robią go gdzieś we Wrocławiu. Ale nawet jak wyjdzie ok to podobno przyjęcie na oddział zakaźny - czas oczekiwania do roku. Podobnie jak wszczepienie dystraktorów - mam termin na za jakiś rok. A za rok to pewnie one już będą niepotrzebne i będzie trzeba co innego robić. TAKA POLSKA RZECZYWISTOŚĆ.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Stabilizacja + foraminotomia + rewizja -9dni po 4 lata 3 miesiąc temu #5480

• kowalski89
  • kowalski89 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 114
  • Oklaski: 28
No u roberta najprawdopodobniej jest winny kregoslup piersiowy lub jakies promieniowanie z ledzwiowego (nie wiadomo) bo ja mam podobne objawy , ale juz sie nie rozpisuje za bardzo o Robercie bo to temat Aigi :p
2011 - Discektomia lędzwiowa L5/S1, 2013 - TLIF L5/S1 (skopane), 2014 - Odbarczenie lewego korzenia przez implant droga foraminotomii L5/S1

Stabilizacja + foraminotomia + rewizja -9dni po 4 lata 3 miesiąc temu #5481

• robert1987
  • robert1987 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 11
Aiga25 dziękuję za informację.

kowalski do internisty idę po leki przeciwzapalne/przeciwbólowe bo już mi się skończyły, a czasem po prostu jestem zmuszony zażyć bo są momenty, że nie da się wytrzymać. Po za tym z neurolog do której 2 razy chodziłem prywatnie ostatnio byłem u niej normalnie z NFZ prosić o skierowanie na MRI piersiowego. Na co mi odpowiedziała po co mi to skierowanie jak piersiowego nawet się nie operuje co ciekawe powiedziała po co pan tak robi często te prześwietlenia przecież to niezdrowe dla organizmu i czemu pan idzie drugi raz na operację. Wszystko co powiedziała przemilczałem bo co będę się sprzeczać z lekarzem specjalistą, który tak uważa. Czasem zwykły internista ma większą wiedzę na dany temat niż ten specjalista, który uważa, że wszystko wie.

Do tej pory nikt nie był w stanie zdiagnozować od czego mam drętwienia w lewej części twarzy. Odcinek szyjny kręgosłup został wykluczony przez lekarzy. Na badaniach w Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu nic nie zdiagnozowano. Mam mieć jeszcze zrobione badanie płynu mózgowo-rdzeniowego w tym samym instytucie. Zastanawiam się czy nie zrobić czasem MRI głowy.
2007 - uraz kręgosłupa, 2012 - Microdiscectomia L5-S1, C/Th/L-S rehabilitacja
Czas generowania strony: 0.119 s.
Zasilane przez Forum Kunena