Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zalecenia po operacji

Zalecenia po operacji 3 lata 2 miesiąc temu #9140

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 400
  • Oklaski: 35
u mnie po pietwszej operacji bylo zalecone po 3 miesicach rehabilitacja.
Mialam wtedy 2 segmenty usztywnione, tak mnie fizoterapeuci zalatwili ze z sanatorium wiezli mnie karetka do szpitala. Po dwoch miesiacach rozbierali wszystkie druty i sruby i na nowo skladali.
Pod okiem niby dobrych terapeutow mialam , zle cwiczenia mialam dobrane, sruby tarly mi o nerwy.
Po drugiej operacji jeszcze nie robilam rehabilitacji tylko masaze i to z zaswiadczeniem i opisem od lekarza by masazysta nie dotykal ledzwiowego odcinka, moge tylko do masazysty chodzic ktory studiowal ta materie.
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Zalecenia po operacji 3 lata 2 miesiąc temu #9141

• gchmurka
  • gchmurka Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 46
  • Oklaski: 11
Microdiscetomia, a fuzja to dwa różne zabiegi. Przy fuzji i śrubowaniu kręgów, można rzec że MD to kosmetyczny zabieg:-)
Każdy zabieg jest inny, nawet w najprostszych mogą pojawić się komplikacje i lekarz prowadzący powinien decydować co robić, ale trzeba pytać o czasami z niektórych na wizycie kontrolnej wyciągnąć coś więcej niż jak się Pan/Pani czuje".
The following user(s) said Thank You: toyaa

Zalecenia po operacji 3 lata 2 miesiąc temu #9147

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 400
  • Oklaski: 35
ja sie bardzo sluchalam lekarza co robic tylko fizoterapeuci dali dupy.
Niby ogladali zdjecia moje a w programie na silowni kazali mi siedziec na maszyni i z ciezarkami odsuwac nogi na boki. Sruby dlugie a moje biodra bardzo waskie, ortopeda za glowe sie zlapal jak sie dowiedzial co robilam. Terapie po 18 dniach musialam przerwac. Po pierwszej operacji bylam bardzo zadowolona i stanelam szybko na nogi ale po drugiej trwalo to bardzo dlugo okolo pol roku i bol dalej byl dlatego wstawili mi neurostymulator.
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Zalecenia po operacji 4 miesiąc 1 tydzień temu #14950

• maska_pl
  • maska_pl Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 11
  • Oklaski: 1
I dlatego takie fora są potrzebne, a my spędzamy godziny w internecie, żeby potem jako "eksperci" ocenić czy to co proponuje lekarz, lub fizjoterapeuta ma sens, czy też lepiej od nich uciekać. Przykre to. Tym bardziej, że w przypadku usług z NFZ nie zawsze jest gdzie uciekać, a prywatnie każda pomyłka słono kosztuje :(
The following user(s) said Thank You: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.085 s.
Zasilane przez Forum Kunena