Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Po microdiscektomii L5-S1

Po microdiscektomii L5-S1 4 lata 9 miesiąc temu #5135

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 348
  • Oklaski: 59
Świetne porównanie!! Brawo użytkownik421 ;)
Obrzęknięte korzenie moim zdaniem to objaw tego, że jest ucisk na nie, w mniejszym lub większym stopniu - jak napisał @użytkownik421np. w zależności od pozycji ciała (mogę się mylić). Gdy ja miałam obrzęk to również i ucisk na korzenie i oponę twardą, było to przed i po op. z lutego 2013 i skutkowało kolejną op. w lipcu 2013. Ucisk, który "pojawił się" w drugim badaniu niestety nie wróży nic dobrego.
Ja nie mając poprawy po operacji (a nawet pogorszenie stanu) musiałam przejść stabilizację ze śrubami i prętami (a miałam już implanty dysków, sztuk 2).
Nie piszę, że w tym przypadku tak będzie, ale z tego co pisał @Karol lekarz już coś o tym wspominał. Tym bardziej jeżeli jest ból, parastezje i jak sam wspominał czuje się gorzej niż przed operacją.
Czekamy na dalsze inf.
Pozdrawiam
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.087 s.
Zasilane przez Forum Kunena