Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Opis - MRI kr. lędźwiowego

Odp: Opis - MRI kr. lędźwiowego 5 lata 7 miesiąc temu #3819

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 73
  • Oklaski: 14
Wiem ze to dziwne wszystko jest. Lekarz , ktory bedzie mnie operował jest objety jakims programem i z tego powodu mnie po prostu wcisnie w ten program Tak mi zresztą powiedział .....Operacje jest przesunieta az na sierpien ale nie doslownie bo mam byc pierwsza w kolejce z osob ktore z innych przyczyn nie moga byc operowane jest to dla mnie smieszne co sluzba zdrowia robi z chorych ludzi....Szpital w ktorym mam byc operowana jest placowka gdzie niestety sa najdluzsze az do 2 lat kolejki na operacje neurochirurgiczne
Choroby sobie nie wymysliłam badania moje lekarz zna tylko dziwi mnie fakt ze jako pacjentka ambulatoryjna po operacji juz jednej dokladnie w lipcu u.b.r. majac skierowanie pilne mam czekac niby do sierpnia kolezanka mi powiedziala ze teraz lekarze chca łapówki.....nie obrazajac tu nikogo z dr. Jestem w kropce bo nie wiem co mam o tym wszystkim myslec....Chorobowego nie mam a zeby teraz sie dostac do mojego lekarza to jedynie najszybciej priv ale to 180 zł Dzwonic sie do niego boje bo nie lubi gdy sie do niego dzwoni , a nie chce byc natretna skoro kazał mi czekac mowiąc ze mi załatwi tą operacje szybciej Bezsensu to wszystko....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Opis - MRI kr. lędźwiowego 5 lata 7 miesiąc temu #3820

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
No taki lekko mało zachęcający ten szpital, jeśli na nieudaną discektomię czeka się tam normalnie dwa lata, a na poprawkę nieudanego zabiegu 6 miesięcy. Po opisie raczej nie zdecydowałbym się tam na zabieg..
O dostępie szarego człowieka do leczenia kręgosłupa w Polsce było napisane w artykule cytowanym w wątku drkregoslup.pl/forum/pozostale-tematy/in...zuka-pomocy/szpitala :unsure:
Chorobowego nie mam

Tzn? Ubezpieczenia chorobowego?
Lekarz , ktory bedzie mnie operował jest objety jakims programem i z tego powodu mnie po prostu wcisnie w ten program

Jeśli to program pilotażowy wstawiania dysków ruchomych, to pewnie warto poczekać.

Odp: Opis - MRI kr. lędźwiowego 5 lata 7 miesiąc temu #3823

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 73
  • Oklaski: 14
Operacje mikrodiscektomi miałam wykonywaną w innym szpitalu , lekarz operujący pracuje w 2 roznych szpitalach w roznych miastach i teraz w 2 miescie gdzie jest rowniez wlasnie moj lekarz bede operowana w tutejszym szpitalu
Drogi użytkowniku , dlaczego uwazasz ze mikrodiscektomia jest nie udana ? Lekarz najpierw chciał wykonac mało inwazyjny zabieg , poniewaz mialam rwę kulszową, natomiast w trakcie operacji gdy 2 z lekarzy mnie do operacji przygotowywał naciskał mnie na kregoslup (nie wiem czy rysował cos), zauwazył ze powoduje to u mnie ból stąd dalsze leczenie w postaci implantow .Zgłaszam w sumie , ze kregoslup tez mnie boli ale lekarze skupili sie bardziej na nodze dopiero jak weszli do srodka to lekarz stwierdził , ze nie miał co wycinac i dyski sa w zaawansowanym zwyrodnieniu , stad decyzja o tej operacji Alif...Nie wiem co to jest za program bo juz nawet nie pytałam gdy sie dowiedziałam ze jestem przepisana aż, na sierpien....Zastanawiam sie własnie czy jezeli udam sie na dyzur z moimi dolegliwosciami ktore powoduja bardzo duzy dyskomfort zostane przyjeta na odział czy mi tylko dadza ketonal w posladek i odeslą...

Odp: Opis - MRI kr. lędźwiowego 5 lata 7 miesiąc temu #3825

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
elektra napisał:
Drogi użytkowniku , dlaczego uwazasz ze mikrodiscektomia jest nie udana ?
elektra napisał:
(..)
* Stan po zabiegu na poziomie L5/S1 z centralno-prawobocznym uwypukleniem krążka międzykręgowego do kanału kręgowego, który modeluje worek opony twardej.
* Krążek międzykręgowy zwęża także lewy otwór międzykręgowy pozostając w konflikcie z korzeniem nerwowym.
(..)

Dlatego.

Odp: Opis - MRI kr. lędźwiowego 5 lata 7 miesiąc temu #3829

• alus
  • alus Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 8
"kolezanka mi powiedziala ze teraz lekarze chca łapówki....." Szanowny użytkowniku Elektra, proszę oszczędzić sobie tego typu komentarzy. Myślę, że są niesmaczne, a z pewnością nie pasują do tego forum.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 7 miesiąc temu przez alus.
Czas generowania strony: 0.107 s.
Zasilane przez Forum Kunena