Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jaki specjalista z Trójmiasta i okolic?

Jaki specjalista z Trójmiasta i okolic? 2 miesiąc 2 tygodni temu #13837

• beaska
  • beaska Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
W styczniu dołaczyłam do cierpiących z powodu kregosłupa, rezonans pokazał zmiany w odcinku ledźwiowym, w tym protruzję na poziomie L5S1. po pierwszy incydencie bólowym wstałam z łózka po miesiacu, potem rehabilitacja łącznie z pobytem w Krojantach i do lipca było ok. Teraz od trzech tygodni leżę. Odwiedziłam juz kilku neurologów, neurochirurga i rehabilitantów, ale cały czas myslę, ze jeszcze nie trafiłam na dobrego..
Proszę podzielcie sie swoimi doswiadczeniami , do kogo mogłabym uderzyć w Trójmiescie i okolicach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaki specjalista z Trójmiasta i okolic? 2 miesiąc 2 tygodni temu #13839

• Bałykan
  • Bałykan Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 33
  • Oklaski: 7
A dlaczego myślisz, że nie trafiłaś jeszcze na dobrego lekarza? Z dyskopatią zawsze jest opcja nawrotu bólu, jeśli się nie uważa. Dźwignęłaś coś? Dużo siedziałaś? Masz oprócz bólu jakieś objawy neurologiczne (utrata czucia itd.)? Zazwyczaj okres z bólem trzeba przeleżeć w odciążającej pozycji, niewiele na to pomoże, poza blokadami i środkami przeciwbólowymi itp. ale to pewnie już wiesz.

Z lekarzy w Trójmieście polecam neurochirurgów prof. Wojciecha Kloca, przyjmował mnie w Gdyni w evi-MED i z Elbląga Zbigniewa Franca, no ale neurochirurg to już raczej jak chcesz/musisz iść na operację.
Nie jestem lekarzem i nie udzielam porad medycznych.

luty 2016 - dyscektomia/fenestracja L5-S1

Jaki specjalista z Trójmiasta i okolic? 2 miesiąc 2 tygodni temu #13840

• beaska
  • beaska Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
W styczniu zajęło mi cała prawa nogę, aż do dużego palca, z porażeniem nerwu, ( wyniki przewodnictwa nerwowego starszyły każdego, kto widział) z lekkim opadaniem stopy. Wydaje mi się , ze prawie wyszłam z tego tak na 98 %, noga była tylko lekko słabsza, i było pieknie, Nie odczuwałam już żadnego bólu, ( niewielki przy prawostronnym skręcie tułowia) ale tego unikałam i starałam sie oszczędzać.
. A teraz tylko pozycja leżąca i 3-4 kroki bez bólu, potem już bół nogi i posladka, trzeba paść i wyciszyć go w takiej dziwnej skręconej pozycji. I teraz i za pierwszym razem nie potrafie podać konkretnej przyczyny, moze tylko to, że byłam osobą ciagle w ruchu, śmiałam sie jak inni mówili do mnie zwolnij, odpocznij.
A teraz odpoczywam :( :(
Różni znajomi polecaja mi różnych specjalistów,. Nie czuje jednak, że trafiłam do osób, które by skupiły na moim problemie uwagę, choć wszedzie byłam poza funduszem. Myslę, że teraz przydałaby mi sie taka diagnoza, osoby, która by spojrzała na mój problem i wyniki obiektywnie i dobrego terapeuty - rehabilitanta. A , że do stycznia nie chorowałam , to nie mam pojecia , gdzie, czego szukać, co powinnam, bo np. neurolog ostatnio to powiedziała tak rehabilitacja... ale jaka juz nie, czy jakieś elektryki, czy masaż , czy kineza????
Czuję sie zagubina, a idę w tym tygodniu na powtórny rezonans i chciałabym trafić z wynikiem do kogos dobrego.

Jaki specjalista z Trójmiasta i okolic? 2 miesiąc 1 tydzień temu #13863

• beaska
  • beaska Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Już wiem . dzisiejsz wynik rezonansu, że niestety czeka mnie operacja, a ja nie mam zielonego pojecia , gdzie i di kogo ruszyć, pewnie wszystko prywatnie, proszę doradźcie, trójmiasto, okolice( moge dojechać) dobry neurochirurg?
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 1 tydzień temu przez beaska.

Jaki specjalista z Trójmiasta i okolic? 2 miesiąc 1 tydzień temu #13871

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 912
  • Oklaski: 30
Ja to na forum o lekarzach z północy słyszałem tylko o dr Harat i dr Kowalina, ale to nie z trójmiasta raczej.

Lekarze z PTChK są wymienieni tutaj: ptchk.pl/czlonkowie , ale niestety bez miejscowości. Tak że jak znajdziesz jakiegoś lekarza lokalnie to możesz sprawdzić czy jest w PTChK czy nie.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Czas generowania strony: 0.101 s.
Zasilane przez Forum Kunena