Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 1 tydzień 5 dni temu #19654

• hanka
  • hanka Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 50
Coś mi się wydaje, ze wygrasz zakład, korzystają wszyscy chętnie, ale wesprzeć istnienie portalu to już nie za bardzo. Weźcie się ludzie trochę sprężcie!
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 1 tydzień 5 dni temu #19656

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39
Ja wpłaciłem tylko małą sumę, bo cienko u mnie z pieniędzmi przez problemy z kręgosłupem. Mam nadzieję, że uda się uzbierać całość
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 1 tydzień 4 dni temu #19657

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1095
Super :) Każde nawet 5zł się liczy :) Moim zdaniem lepsza zrzutka po 10zł na rok na hosting od 80 osób niż jakieś dodatki reklamowe bo one okropnie zaśmiecają forum i zniechęcają. Wpisałem 1600 żeby na 2 lata był spokój, jak na rok się uzbiera też dobrze.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: Jarecky77

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.050 s.
Zasilane przez Forum Kunena