Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 3 miesiąc 4 dni temu #19759

• amh
  • amh Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 6
Uważam że forum w swojej formułe jest świetne. Pomogło rzeszom zalogowanych i anonimowych ludków. Pozdrawiam
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, Jarecky77

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez amh.

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 2 miesiąc 1 dzień temu #19847

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1110
Podbijam jeszcze raz.

Szata graficzna Zrzutki została poprawiona żeby tak nie straszyła. Adres pozostaje bez zmian - zrzutka.pl/8sctxt

Wysłałem dokumenty potrzebne do weryfikacji, w ciągu 2 dni zrzutka powinna zostać zweryfikowana i potwierdzona że nie zbieramy na czipsy.

Czas trwania zrzutki został przedłużony, być może uda się dotrzeć do większej liczby starych i nowych użytkowników.

Każda wpłata niezależnie od wysokości ma znaczenie, czy to 5zł czy 10zł czy 50zł, i bardzo za nią dziękuję w imieniu pozostałych użytkowników Forum i Portalu :)
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: Jarecky77

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 1 miesiąc 2 tygodni temu #19960

• launica1
  • launica1 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 11
Cześć :) poleciało i ode mnie. Daaawno mnie tu nie było.. Po implantacji na poziomie L4-L5 i trudnych początkach, jest rewelacja, ale... zaczynam tu znowu zaglądać, bo chyba przyjdzie pora na szyjny... Niemniej- te forum bardzo mi pomagało, i zapewne jeszcze pomagać będzie. Oby istniało w niezmienionej formie! I zdrowia wszystkim!

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 1 miesiąc 1 tydzień temu #20001

• paula
  • paula Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 11
Wpłaciłam dziś i bardzo się cieszę ze mogłam w jakiś sposób pomoc :)
14.08.2013 odbarczenie kanału kręgowego L5/S1
9.03.2016 operacja rewizyjna odbarczenie kanału kręgowego i discektomia L5/S1

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 1 tydzień 6 dni temu #20131

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1110
Podbijam :) <3

Mamy obecnie zebrane 43% kwoty potrzebnej na same opłaty funkcjonowania Portalu przez kolejne dwa lata.

Adres zrzutki pozostaje bez zmian. zrzutka.pl/8sctxt
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: Jarecky77

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 1 tydzień 5 dni temu #20139

• Franki
  • Franki Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 6
Poszło i ode mnie, choć jeśli to możliwe to warto przemyśleć kwestię uzyskania statusu OPP, co znacznie powinno poprawić płynność finansową Portalu. Tak działa kilka blogów o podobnych charakterze.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Czas generowania strony: 0.067 s.
Zasilane przez Forum Kunena