Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 2 tygodni 5 dni temu #19616

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1095
Hej Kochani Pacjenci! Hej Kochani Użytkownicy tego Portalu! <3 :)

Po raz pierwszy coś takiego przedstawiamy, ale do tej pory musieliśmy wykładać prywatne środki żeby ta strona DrKregoslup.pl istniała.

Po raz pierwszy prosimy byście partycypowali w kosztach samych opłat technicznych jakie to kosztuje. Roczna opłata hostingowa za portal to 800zł.

Portal istnieje od około 10 lat - ile środków na same opłaty hostingowe do tej pory pochłonął łatwo policzyć.

Link do zrzutki: zrzutka.pl/8sctxt

Można nas wspomagać dowolnymi kwotami. My na tym portalu nigdy nie zarabialiśmy - dokładaliśmy do niego swój czas i swoje pieniądze, nie używając również finansowania poprzez reklamy, co pozwoliło na utrzymanie portalu w przejrzystości.

Dziękujemy za każdą wpłatę :)

Chcielibyśmy aby Portal i Forum nadal służyły przede wszystkim Pacjentom, czyli Nam. Pomóżcie nam to zrealizować wpłacając dowolne kwoty, wedle własnego uznania.

Jeśli ktoś nie decyduje się na wspomożenie dalszego działania naszego Portalu, proszę wyjaśnić w odpowiedzi to tego posta "dlaczego taka decyzja?"
Wiadomo że osoby zakładające mogą przez kilka lat czerpać radość że to działa, ale jednak później rachunki są nieubłagane. Wszelkie sugestie również mile widziane w komentarzach - od tego zależy przyszłość Portalu :)
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 2 tygodni 4 dni temu #19627

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1095
PS. Mamy zakład z Administratorem/właścicielem że mamy tutaj najbardziej pazerną grupę użytkowników która nie wpłaci w tej zbiórce absolutnie NIC, nawet jeśli informacje z Forum lub kontakty okazały się dla danych osób zbawienne ;) Ja mówię że nie ma sensu nadal dokładać 800zł rocznie na istnienie Forum, i że trzeba dostęp skomercializować, Administrator mówi że użytkownicy chętnie pokryją koszta bo to kopalnia bezinteresownej wiedzy.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 2 tygodni 4 dni temu #19628

• Jarecky77
  • Jarecky77 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 7
Obyś przegrał!!! poleciało ode mnie parę groszy :)
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 2 tygodni 4 dni temu #19630

• tom_wroc
  • tom_wroc Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 8
Ode mnie również kilka złotówek ;)
17.04.2019 - microdiscektomia L5/S1
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, Jarecky77

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 2 tygodni 3 dni temu #19637

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39
Ja wpłacę, jak przestanie mnie boleć, bo na razie jestem zbyt wkurwiony :)

PoWAŻNA sprawa: zrzutka dolarów, jenów, forintów na potrzeby opłat portalu DrKregoslup.pl 2 tygodni 2 dni temu #19644

• QqryqnaPatyq
  • QqryqnaPatyq Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 10
Poszło.

• Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.061 s.
Zasilane przez Forum Kunena