Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przypomnienie: Opinie do Wydawcy Portalu

Przypomnienie: Opinie do Wydawcy Portalu 1 miesiąc 1 tydzień temu #18125

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
Szanowni Użytkownicy

Uprzejmie przypominam o istnieniu działu "Opinie i sugestie do Wydawcy Portalu".

Jako osoby stawiające obecnie osobiście czoła leczeniu kręgosłupa w Polsce macie najświeższą wiedzę własną czego brakuje, co mogłoby Wam pomóc, co mogłoby być a tego w Polsce nie ma, w jakim stopniu Portal spełnił Wasze oczekiwania a czego Wam brakuje.

Będziemy wdzięczni jeśli napiszecie o tym w dziale "Opinie i sugestie do Wydawcy Portalu", forum.drkregoslup.pl/forum/Opinie-i-sugestie-do-wydawcy-portalu .

Mimo że portal jest od początku do chwili obecnej w 100% charytatywny (nikt z osób związanym z nim nie czerpie z niego profitów, a część osób ponosi nieuniknione koszta żeby w ogóle funkcjonował), powstał z inicjatywy kilku lekarzy (drkregoslup.pl/O-portalu/O-portalu,47,275), dla rozwoju wiedzy i jakości leczenia kręgosłupów w Polsce, to bardzo chętnie czekamy na Wasze sugestie i przemyślenia, jako że Pacjenci są siłą rzeczy najbardziej zaangażowaną grupą w sprawne leczenie schorzeń kręgosłupa, wraz z lekarzami. Jeśli jest jakiś cel jaki możemy wspólnie realizować, to jest to chyba obok rozpowszechniania wiedzy wśród pacjentów i lekarzy, informowanie o skutecznym leczeniu.

Ja osobiście zakładam że nie ma głupich pomysłów - możecie proponować każdy który uznacie za przydatny.

Pozdrawiam,
współ-administrator,pacjent
Użytkownik421
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 1 tydzień temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.086 s.
Zasilane przez Forum Kunena