Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Odruchy

Odruchy 5 lata 9 miesiąc temu #1162

• Użytkownik
  • Użytkownik Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Oklaski: 0
Chciałbym, żeby na stronie był film pokazujący badanie odruchów rąk i nóg, z omówieniem.

Jakby co to ja od razu mówię, że się na modela do takiego filmu nie nadaję, bo mi te odruchy inaczej podobno działają niż powinny.

Zresztą i tak lepiej, żeby to była modelka.

Czy jest szansa, że coś takiego się pojawi?

Przykład dla nóg (kiepska jakość, kiepski komentarz, po angielsku):

Przykład dla rąk (kiepska jakość, kiepski opis, kiepski komentarz, po angielsku):

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odruchy 2 miesiąc 2 tygodni temu #13722

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 903
  • Oklaski: 30
Deep Tendon Reflexes | Complete Anatomy
3D4Medical
Opublikowany 19 maj 2017

Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
The following user(s) said Thank You: melodia

Odruchy 1 miesiąc 4 tygodni temu #13775

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 364
  • Oklaski: 33
U mnie w prawej nodze nie działa ten refleks
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Odruchy 1 miesiąc 4 tygodni temu #13777

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
A sama sprawdzałaś czy lekarze? Mi ostatni raz to chyba ze 3 czy 4 lata temu sprawdzali, potem chyba stwierdzili że po tylu operacjach to już nawet nie ma sensu sprawdzać.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Odruchy 1 miesiąc 4 tygodni temu #13779

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 364
  • Oklaski: 33
Jak bylam w szpitalu na zamkniętym co mi odbiło
To mi badali i nic odruchu nie było i wołali innego lekarza i tez badał i nic .. to jest ta moja kiepska noga od kręgosłupa wiec chyba dlatego
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Odruchy 1 miesiąc 3 tygodni temu #13781

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
Jak mi dawno temu badali to też nie miałem którychś tam w tej nodze z którą miałem problemy przez dysk. Powiedzieli wtedy że one może wrócą a może nie. Potem już chyba nikt nie sprawdzał, a przynajmniej ja nie pamiętam. Ciekawe czy coś się zmieniło po tych latach i kolejnych operacjach/rehabilitacjach i czy wróciły czy nie. Jak znajdę jakiś mały młotek to może sobie sprawdzę :side:
Czuję że się coś w tej nodze poprawiło, bo o wiele mniej mi ból idzie do małych palców, i mogę trząść tą lewą stopą (w sensie że tak szybko ruszać) - wcześniej prawą się dało trząść normalnie a lewą jak próbowałem to tylko takie powolne ruchy z tego wychodziły. Ciekawe czy to się przekłada też na odruchy.

Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 3 tygodni temu przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.116 s.
Zasilane przez Forum Kunena