Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: bole kregoslupa i trzeszczenie wszystkich stawow.

bole kregoslupa i trzeszczenie wszystkich stawow. 2 miesiąc 3 tygodni temu #16288

• piotr72
  • piotr72 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam wszystkich.
Zaczelo sie od bolu malego palca lewej nogi , potem trzeszczenie lewego kolana i trzeszczenie kregow szyjnych , bol w odcinku szyjnym i ledzwiowym.
Nastepnie bole barkow i stawow dloni , ataki rwy barkowej , i trzeszczenie doslownie wszystkich stawow w ciele i przeskakiwanie dyskow w kregoslupie.
Doszedl teraz do tego czestomocz i dziwne bolace kucia skory pod pachami.
Mrowienie skory rak i bole palcow dloni takie jak by porazenie lekkim pradem.

Czy wyniki TK kregoslupa szyjnego moga byc powiazane z tymi obiawami.
W badaniu TK kregoslupa szyjnego uwidocznionio zniesienie fizjologiczne lardozy szyjnej z kyfotycznym ustawieniem na poziomie C3 C4 .
Obnizenie wysokosci przestrzeni kregowych C5 C7 z ostofitoza krawedziowa .
Na poziomnie C5 C6 przepuklina koncentryczna tylna tarczy miedzykregowej na glebokosc 3 mm z odcinkowa kompresja worka popnowego i dyskogienna stenoza otworu
kregowego lewego z uciskiem na korzen nerwowy. Na poziomie C6 C7 przepuklina szeroko podstawna tylna tarczy miedzykregowej z odcinkowa kompresja worka oponowego
z przyleganiem obustronnym do korzeni nerwowych na poziomie C7.
W kregoslupie piersiowym niewielka esowata rotoskolioza , splycenie kyfozy i niewielkie dziobkowate obostrzenia krawedzi stycznych.
Prosze o wasze wypowiedzi.
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 3 tygodni temu przez piotr72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

bole kregoslupa i trzeszczenie wszystkich stawow. 2 miesiąc 3 tygodni temu #16289

• piotr72
  • piotr72 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Dodam jeszcze ze mialem operacje dysku C4 C5 .
Zostaly po operacji dalej bole calej lewej nogi , stopy i palcow .
Normalnie mam dosc tego wszystkiego boli i zycia w niepewnosci co dalej dojda za bole :(
Lekarz ktory mnie leczy napisal do mnie ze nie moze mnie bolec noga bo ogladal moj rezonans po operacji i ze wszystko jest ok.
Mialem tydzien temu robione badana nerwow za pomoca pradu i okazalo sie ze mam problem z dyskiem C5 S1 .

bole kregoslupa i trzeszczenie wszystkich stawow. 2 miesiąc 3 tygodni temu #16290

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1022
  • Oklaski: 37
piotr72 napisał:
Mialem tydzien temu robione badana nerwow za pomoca pradu i okazalo sie ze mam problem z dyskiem C5 S1 .

Chyba L5/S1 ..? Jeśli tam jest problem z dyskiem to może i częstomocz być i noga boleć.. To chyba MRI się robi żeby to zobaczyć, plus badania czynnościowe nóg. Nogi to inny temat, ręce inny.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

bole kregoslupa i trzeszczenie wszystkich stawow. 2 miesiąc 3 tygodni temu #16292

• piotr72
  • piotr72 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Dokladnie L5 S1 .
Lecze sie w UK
Skad moga pochodzic te trzaski i pekania w stawach. :dry: bardzo to nie przyjemne uczucie.
Pozdrawiam......

bole kregoslupa i trzeszczenie wszystkich stawow. 2 miesiąc 2 tygodni temu #16303

• piotr72
  • piotr72 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Czy po ospie moga byc pekania i trzaski w stawach.?
Pozdrawiam..

bole kregoslupa i trzeszczenie wszystkich stawow. 2 miesiąc 2 tygodni temu #16306

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 35
  • Oklaski: 6
U mnie też strzelają stawy ale lekarze i fizjoterapęci nie łączą tego z bólem. Ponoć tak po prostu mam.
Badał Cię reumatolog ?
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.092 s.
Zasilane przez Forum Kunena