Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nieudane operacje kregosłupa szyjnego/ EDS

Nieudane operacje kregosłupa szyjnego/ EDS 4 tygodni 2 dni temu #14234

• Malkar1
  • Malkar1 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam serdecznie,

wracam do Was ponownie. kiedys pisalam tu o dystraktorze szyjnym (2014 rok).

Mam dodatkowo zdiagnozowaną genetyczna chorobę tkanki łącznej Zespol Ehlersa Danlosa- tez jest o tym wątek na forum.

jestem po dwoch operacjach kregoslupa - poziom c5/6. niestety objawy nie tylko powrocily, ale tez nasilily sie.
pierwszy implant sie zapadl, nie chcial sie dlugo zrosnąć.

na dzis jest taki stan (w zalaczniku). niestabilnosc, mdlosci, zawroty glowy, bóle, rwa, slaba cala prawa strona. mam szeroki kanal kregowy ze wzgledu na wiotka tkanke.
Fizjo rozkladaja rece. lekarze mowia, ze kolejna operacja moze tylko zaszkodzic. mi skonczylo sie zycie. z aktywnej osoby stalam sie leżąco- stojącą osobą. biore garsciami prochy, wcieram masc z marychą, mam swój TENS, robie oklady cieplem i glownie leze.

Czy ktos z Was ma doswiadczenie z wielokrotnymi operacjami szyi? moze tez z niestabilnoscią?

Będe wdzieczna za wszelkie podpowiedzi.
pozdrawiam serdecznie :)

Malgorzata
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nieudane operacje kregosłupa szyjnego/ EDS 3 tygodni 6 dni temu #14238

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 921
  • Oklaski: 30
Witaj

Ja mam z niestabilnością, ale do tej pory nie operowaną. Opisywałem to tutaj: forum.drkregoslup.pl/forum/Odcinek-szyjn...i-karku?limitstart=0 , w pewnym momencie przestałem ponieważ znudziło mi się pisanie tego wszystkiego 10 raz po kolei. I tak to pisanie w niczym mi nie pomaga ;) Ale dolegliwości mam nadal te które są opisane w tamtym temacie.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.101 s.
Zasilane przez Forum Kunena