Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 5 lata 3 miesiąc temu #9894

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1169
Mi w 2009r, kiedy z tego co pamiętam drżała głowa i bolała szyja, a z rękami nie było chyba jeszcze źle, fizjoterapeuta coś czarował przez godzinę - powiedział że to efekty od kręgosłupa, a po tych jego czarach z nastawianiem było super - jakby mi ktoś wyjął głowę z ciasnej puszki ;), ale tylko przez kilka godzin. To był wtedy zbyt krótkotrwały efekt żeby za niego płacić co dzień 60zł, więc odpuściłem.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 5 lata 3 miesiąc temu #9895

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
@uzytkownik, wyproboj magnez i to najlepiej przez skore go przyswoisz. Nie kupuj w tabletkach tylko wiaderko magnezu w sklepie akwarystycznym ( gdzie rybki sprzedaja) co dzien w magnezie nogi moczyc a jesli masz wanne to sie w nim moczyc,
Vo dzoen mozesz tez spryskiwac rortwor magnez plus woda i wcierac w skore.
Sprawdz u lekarza poziom Witaminy B i D.

Ja mialam tak dlugi czas dretwienie i drganie twarzy, dopiero jak mi wyniki zrobili wyszedl mi masakra wynik D i B.

Witamine D najlepiej sie wchlania z Witamina K. Plus Magnez.

Moim zdaniem Slupkowscy powinni wszczyscy sobie robic raz w roku u lek badanie witamin i mineralow. Podstawa to D i B !

Jak cos to pisz...
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, Perszing37

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 5 lata 3 miesiąc temu #9932

• użytkownik421
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
Chyba poziom magnezu też się da sprawdzić: www.diag.pl/Badanie-Magnez.85+M55cafc31481.0.html , chociaż opis badania jest marny poza tym że piszą "Badanie przydatne w diagnostyce zaburzeń nerwowo-mięśniowych i zaburzeń rytmu serca, w monitorowaniu terapii diuretykami i lekami nefrotoksycznymi, niewydolności nerek i żywienia pozajelitowego. " oraz "Prawidłowe stężenie magnezu w surowicy nie wyklucza jego niedoboru wewnątrzkomórkowego.". Zaburzenia nerwowo-mięśniowe i rytmu serca mam (szczególnie jak sobie pomyślę że podobno byłem w szpitalu na diagnostyce (tak twierdzi karta wypisowa) a nie zrobili takich i innych badań).

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: melodia

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 5 lata 3 miesiąc temu #9936

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
Tego to nie wiem.
Jak robilam ekstra badania witamin itd to zaznaczalam na formularzu, np vitamine D musza przechowywac w ekstra fiolkach. Tutaj na zyczenie takiej analizy kosztuje kilka setek euro.
Jak w badaniu wyszla mi bardzo niska witamina D to mi troche kasy zwrocili.
Magnezu nigdy nie jest za duzo, pamietaj by miec odstep kilka godzin jak biezesz kalcium.
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 5 lata 3 miesiąc temu #9947

• użytkownik421
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
Dziękuję za info, to trochę wyjaśnia brak tego badania w szpitalu.
Wcześniej mieliśmy lokalne laboratorium w mieście i na stronie www był cennik, teraz po wcieleniu do ogólnopolskiej sieci i reorganizacji na tej stronie www jest mniej informacji i ciężej coś znaleźć, z cennikiem włącznie.. Poza tym ja nie mam żadnego doświadczenia w robieniu sobie badań poza tym do którego mnie zmusiły problemy z kręgosłupem - jak coś każą zrobić to robię (np. kreatynina przed MRI). Wbrew pozorom - mimo tylu operacji - nie przepadam za szpitalami, badaniami, itd, i mimo że np. mam od wielu wielu lat zaleconą inną operację nie związaną z kręgosłupem to jakoś się na nią nie mogę wybrać, chociaż w porównaniu do kręgosłupa to "pryszcz"..

EIDT: Chociaż w innych cennikach widzę że zbadanie poziomu magnezu to 10-14zł :huh:

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 1 tydzień 3 dni temu #21210

• Przepuklina
  • Przepuklina Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja mam drzenia rak i ogolnie ciagle drgawki w szyi.

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.049 s.
Zasilane przez Forum Kunena