Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 1 tydzień 3 dni temu #21214

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1169
Mi przeszły po operacji :) :) :)
Jak sobie przypomnę jakie miałem zgrabiałe dłonie i tylko z możliwością ścisku z całej siły albo wcale i jak mi przedmioty wypadały i psułem przez za duże użycie siły różne rzeczy to mnie ciarki przechodzą. Drżenia głowy mi trochę zostały jak mocniej szyja boli ale może w 5-10% tego co było jeśli chodzi o czas trwania (wcześniej prawie ciągle tak że np. nie wychodziłem w miejsca publiczne gdzie się przebywa dłużej, np. na posiłku, bo mi telepało głową i rękami - szczególnie przy pochylaniu głowy nad talerzem i podnoszeniu ręki np. z widelcem telepało mi głową i ręką tak że mi znajomi mówili żebym uważał żebym sobie widelca czy łyżki w oko nie wbił - i ludzie mocno dziwnie się patrzyli). Suplementów nie zacząłem żadnych brać. Zostały mi wracające czasami drgawki i ból szyi przy pochylaniu na trochę dłużej, np. czytaniu książki, tak że unikam robienia czegokolwiek z pochyloną szyją dłużej niż przez kilka minut.
Dla mnie jest bez sensu że lekarze nie analizują dolegliwości pacjenta przed operacją i czy pomogło, tylko stosują jakąś chyba wiedzę książkową, w większości szacując że operacja nie pomoże na dane dolegliwości, bo tego w książce nie było. Dla mnie to jest jeden z największych absurdów i hamulec rozwoju leczenia/poszerzania wiedzy.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: Przepuklina

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 1 tydzień 3 dni temu #21218

• Przepuklina
  • Przepuklina Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzieki. Z tego wynika, ze lekarze sa niedouczeni. Mi powiedzieli, ze te drgawki to z nerwow. Z tym, ze ja je mam nawet teraz jak sobie odpoczywam. Szkoda, ze nie biora moich objawow na powaznie.

Boje sie operacji, ale poprawy nie ma. Po operacji moze byc gorzej. Ale teraz jak jest tez nie jest dobrze. Ciezko sie pogodzic z nagla utrata pelnosprawnoscie.

Aha, biore D, B, magnez i nadal mi sie wszystko trzesie.

Nota bene, moja przepuklina jest tez C5C6.

Ostatnia edycja: przez Przepuklina.

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 1 tydzień 2 dni temu #21220

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1169
To nie tyle chodzi o niedouczenie co o słabe gromadzenie danych do nauki - kręgosłup to nie jest wiedza istniejąca od 500 czy 100 lat i do wyuczenia z książki sprzed 20 lat.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Drżenie rąk / dłoni przy problemach z kr. szyjnym 1 tydzień 2 dni temu #21221

• Przepuklina
  • Przepuklina Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
No wlasnie. Lekarze tez ludzie. Poszerzaja te wiedze na jakichs szkoleniach, ale czy to im pozwoli rozwiazac problemy pacjentow? Kazdy sie w czyms tam specjalizuje, ale nawet w ramach tej specjaluzacji duzo nie wie. Mysle, ze powinni wiecej sluchac pacjenta, a nie go kierowac do psychiatry jak nie potrafia czegos. Psychiatra tez rozklada rece, bo bolu nie zabierze. I tak w kolko sie czlowiek kreci.

Ostatnia edycja: przez Przepuklina.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena