Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Mr mojego szyjnego

Mr mojego szyjnego 4 lata 9 miesiąc temu #7775

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
A tam są osteofity? Na zdjęciu nie widać nic co dotyka do rdzenia, a korzeni nerwowych na tych akurat przekroju nie widać.
Co do bólu szyi, to nie wiem jak jest u innych, ale u mnie jest tak, że jak z lędźwiowym jest w miarę OK to z szyją też nie jest najgorzej, poza tym że mam trochę bólu przy ruchach głową. Natomiast jak mam akurat większy ból lędźwiowego, taki że się np. trochę potykam albo że mięśnie mi się spinają odruchowo, to to zwiększa częstotliwość odruchowych skurczy mięśni szyi - np. jak idę i mnie przegina na którąś stronę albo się potknę to odruchowo żeby złapać równowagę spina się też szyja. Jak to potrwa dłużej, to się zmienia w ciągły ból i przykurcz mięśni szyi.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: elektra

Mr mojego szyjnego 4 lata 9 miesiąc temu #7783

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 73
  • Oklaski: 14
Tak napisałam w załozonym temacie , że są osteofity delikatne Wiadomo to tylko jedno zdjątko nie ma to jak ogladanie całego Mr szyi :)
Idę do lekarza za 2 tyg to sie dowiem bo jak to moj rehabilitant kolega mówi , co innego mr a co innego objawy czasami nie widać na zdjęciu a inne objawy są i na odwrót :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.093 s.
Zasilane przez Forum Kunena