Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wynik RTG, ból kręgosłupa odc. szyjny i piersiowy

Wynik RTG, ból kręgosłupa odc. szyjny i piersiowy 4 lata 11 miesiąc temu #7073

• m4dz14
  • m4dz14 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Aha kurcze to może chociaż wyleczą mnie z bólu głowy bo można zwariować ;(
Ostatnio zmieniany: 4 lata 11 miesiąc temu przez użytkownik421. Powód: literówki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wynik RTG, ból kręgosłupa odc. szyjny i piersiowy 4 lata 11 miesiąc temu #7075

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
  • Oklaski: 59
Najpierw musi być diagnoza skąd takie bóle się biorą. Niekoniecznie musi to być kręgosłup szyjny.
Moja znajoma jest właśnie w szpitalu bo okazało się , że ma zapalenie opon mózgowych. A najpierw było podejrzenie, że z zatok jej poszło. Dobry neurolog ją przyjął a potem od razu na oddział. Zrób rezonans, idź do dobrego neurologa albo neurochirurga i dowiesz się czy może to być spowodowane kręgosłupem. Ja eliminowałem wszystko po kolei aż został kręgosłup lędźwiowy. No chyba, że mam boreliozę w co osobiście bardzo wątpię hehe: )))
The following user(s) said Thank You: m4dz14

Wynik RTG, ból kręgosłupa odc. szyjny i piersiowy 4 lata 11 miesiąc temu #7076

• m4dz14
  • m4dz14 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Leczyłam już boreliozę, migrenę, nerwobóle i głowa jak bolała tak boli dalej, tylko że mocniej i kręgosłup również boli wiec mogę powiedzieć że eliminacje już przeszłam, i mam nadzieję że przyczyna bólu głowy leży w kręgosłupie ;(
Ostatnio zmieniany: 4 lata 11 miesiąc temu przez użytkownik421. Powód: literówki

Wynik RTG, ból kręgosłupa odc. szyjny i piersiowy 4 lata 11 miesiąc temu #7077

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
  • Oklaski: 59
No ja testów Western Blot jeszcze nie robiłem. Kiedyś może się pokuszę. Ale skoro w pewnych tylko pozycjach cierpię (siedzenie i ewentualnie czasem stanie) to musi to być słupek a nie jakiś tam piep...... owad.
Jak Cię boli głowa ??? cały czas ?????? Czy po jakiejś tam pracy ???? Po jakiś konkretnych pozycjach pracy ??? ja migreny też miewam, czasami nawet 3 dniówki. ale wiem czym sobie na to pracuję....
The following user(s) said Thank You: m4dz14

Wynik RTG, ból kręgosłupa odc. szyjny i piersiowy 4 lata 11 miesiąc temu #7082

• m4dz14
  • m4dz14 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
U mnie nie ma reguły , czy jestem zmęczona czy wypoczęta przychodzi dretwienie szyi ból w barkach i okolice łopatek i juz wiem ze zaraz pojawi się ciągły ból głowy na który nic nie pomaga . Ostatnio bolała mnie 4 dni bez przerwy . Czasami kładę się spać wypoczęta a budzę się jak by ktoś mnie cała noc bił młotkiem w głowę :( . Boli mnie z tyłu potylica, czoło, no i kręgosłup . Dużo się ruszam , dwa razy w tygodniu chodzę na siatkówkę, rozciągam się przed każdym graniem, w tamtym roku chodziłam tez na basen dwa razy w tygodniu do tego pracuje fizycznie.

Wynik RTG, ból kręgosłupa odc. szyjny i piersiowy 4 lata 11 miesiąc temu #7083

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
Ja tylko dodam, że odpowiednio dobrana poduszka ma duże znaczenie przy dolegliwościach szyi. Przy drętwieniu szyi w nocy i budzeniu się z bólem karku zorganizowałem sobie wałki, poduszki rehabilitacyjne, poduszkę dmuchaną, i testowałem w jakim ułożeniu szyi najlepiej mi się śpi. Minęło ze 2 tygodnie zanim mnie ciągłe bóle puściły, ale dzięki próbom się dowiedziałem jaką muszę mieć wysokość poduszki żeby dobrze spać.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Czas generowania strony: 0.102 s.
Zasilane przez Forum Kunena