Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: proszę o interpretację wyniku rtg

proszę o interpretację wyniku rtg 5 lata 4 miesiąc temu #5978

• daysy7777
  • daysy7777 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Perszing37 Dzięki bardzo za ten telefon jak tylko zrobię rezonans to się do niego udam.Ja mieszkam w Wodzisławiu śląskim więc do Jastrzębia mam bardzo blisko . Możesz mi go podać .Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

proszę o interpretację wyniku rtg 5 lata 4 miesiąc temu #5979

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
  • Oklaski: 59
hehehhe a wiesz, że w Wodzisławiu ten Pan "bawi" się w wstawianie dystraktorów ???? Bardziej zaawansowane przypadki tnie w Jastrzębiu Zdroju. Jak nie wytrzymam tutaj we Wrocławiu i zdecyduje się na "zabawę" w Wodzisławiu to będziesz miała szansę się odwdzięczyć i np. mnie przenocować po zabiegu hehehe Co Ty na to ???? Jestem ugodowym zwierzakiem i nie problematycznym :) Telefon podam wieczorem na priva jak go namierzę. A zapisz się już bo nie wiem jakie są terminy.
The following user(s) said Thank You: daysy7777

proszę o interpretację wyniku rtg 5 lata 4 miesiąc temu #5980

• adbur
  • adbur Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 205
  • Oklaski: 41
daysy7777 napisał:
Czyli rozumiem że u Ciebie trzy odcinki rezonansu kosztowały 1100 zł? .Bo jak ja dzwoniłam to mi babka powiedziała że każdy odcinek 550 tylko nie spytałam czy z kontrastem czy bez, w poniedziałek się dowiem .Może w każdym mieście innaczej .Ja dzwoniłam do szpitala w Jastrzębiu Zdroju woj. śląskie.
1100 kosztowało mnie wszystko, rezonans miałem tylko lędźwiowego odcinka-300 zł.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421, daysy7777

proszę o interpretację wyniku rtg 5 lata 4 miesiąc temu #5983

• daysy7777
  • daysy7777 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Perszing37 No dzięki znalazłam na necie telefon do niego, nie wiedziałam o nim nic.Wiesz ja mieszkam koło szpitala ale nie znam lekarzy. bo nie było do tej pory takiej potrzeby .Teraz się wdrażam powoli :) . Dziś kupiłam sobie rogal i przynajmniej ulga jak oglądam telewizor bo głowa mi nie opada.Nie wiem jak pójdę w poniedziałek do pracy bo nadal bardzo boli.Ha .ha przenocować mówisz ? ale ja mam tylko jedno łóżko chyba że będziesz na podłodze spał ,myślę że to dobre na kręgosłup ;) Pozdrawiam

proszę o interpretację wyniku rtg 5 lata 4 miesiąc temu #5984

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
@Perszing37 - z ciekawości, jakie dystraktory mają Tobie tam wstawiać ? Ja kiedyś byłem 2 razy na konsultacji u lekarza z tej placówki (u innego), ale jak usłyszałem DIAM + discektomia to w moim przypadku dałem sobie spokój, bo po prostu od początku nie wierzyłem że coś bardziej elastycznego niż co najmniej sztywne dystraktory mi osobiście nie pomogą, a przeczuwałem że skończy się na stabilizacji (chociaż nie mówię że nie miałem nadziei że się mylę, i że po samej discektomii będzie bajka - ale wolałem iść do szpitala, gdzie z góry poinformowano mnie, że jeśli taka lekka operacja nie pomoże to zastosują cięższy kaliber/większe usztywnienie).
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

proszę o interpretację wyniku rtg 5 lata 4 miesiąc temu #5985

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
  • Oklaski: 59
daysy7777: może być podłoga. Zaraz Ci wyślę ten telefon do przychodni w której przyjmuje. Porównasz z tym co znalazłaś. Ja 8 miesięcy temu nie wiedziałem co to dyskopatia, co to wyrostki między kolczyste itp. itd. A teraz jestem ekspertem. Jak byłem u neurochirurga we Wrocławiu to rozmawiałem prawie jak równy z równym (koleś był pod wrażeniem).

użytkownik421: ja nie decyduje się na razie na Jastrzębie. Z dwóch powodów. Chcę mieć swojego dobrego lekarza tu na miejscu bo 220 km to jednak czasami poważny problem. Druga sprawa to taka, że wiem, że Jastrzębie chyba nadal częściej wstawia DIAMM. A podobno to się nie sprawdza na przestrzeni lat bo silikon parcieje i traci swoje właściwości amortyzacyjne. Ja jestem inżynierem z wykształcenia i wiem, że skoro rano się lepiej czuje, od siedzenia gorzej, a po całym dniu jak mi dyski osiądą to jeszcze gorzej - to ani rehabilitacja ani coś bardzo elastycznego mi nie pomoże. No więc we Wrocławiu mi zaproponowali BACJAC (pisałem już o tym - wygląda rozsądnie) lub inne "gówno" zasadą podobne do DYNESYS (Szwajcarskiego) - czyli śruby a między nimi elastyczne połączenia. O tym mi także pisała moja kuzynka, która jest chirurgiem właśnie w Szwajcarii, że dość dobrze się sprawdza. Ale niestety nie zapisałem nazwy. I tak podobno jak mnie przyjmą to będzie weryfikacja co na dany moment będzie najlepsze dla mnie.
Czas generowania strony: 0.105 s.
Zasilane przez Forum Kunena