Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Operacja kręgosłupa szyjnego

Operacja kręgosłupa szyjnego 5 lata 9 miesiąc temu #4912

• Ania
  • Ania Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 2
Dzięki Robert, no właśnie, zaczynam się bać :unsure:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Operacja kręgosłupa szyjnego 5 lata 9 miesiąc temu #4920

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
@Ania - trzymamy kciuki, wszystko będzie dobrze :)
Z tego co widziałem, to po operacji szyjnego chodzi się kilka dni w kołnierzu, przez kilka dni drapie gardło i jest problem z pochyleniem głowy żeby się np. czegoś napić, dlatego dobrze mieć ze sobą słomki do picia jeśli szpital tego nie zapewnia. Nie wiem jak jest z przełykaniem jedzenia, ale skoro drapie w gardle, to pewnie też lepiej w coś lekkiego się zaopatrzyć na kilka dni.
Mi na nerwy przedoperacyjne zawsze pomagało skupienie się tylko i wyłącznie na tym, co mi dolegało, i myślenie, że chcę to już mieć za sobą, i żeby było lepiej (bo na każdą operację szedłem ze świadomością, że tak jak jest to być nie może, bo tego nie zniosę), a dodatkowo trzymanie kciuków za lekarzy żeby im jak najlepiej poszło, i żeby moje problemy zostały na stole operacyjnym a żebym z nimi nie wychodził ze szpitala do domu.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 5 lata 9 miesiąc temu przez użytkownik421.
The following user(s) said Thank You: Ania

Operacja kręgosłupa szyjnego 5 lata 9 miesiąc temu #4924

• fiollka
  • fiollka Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Aniu jeżeli mogę Ci pod :) powiedzieć to nie czekaj z operacją zbyt długo ponieważ długo trwa okres odbudowy ucisnietych nerów i dłużej dochodzi się do zdrowia skoro 3 neurochirurgów wydało taką opinię..ja jestem dwa miesiące po operacji C5-C6 C6-C7 implant stały klatka Diva też miałam wątpliwości próbowałam się rehabilitacji i w końcu trafiłam na operację z Mielopatią..jest to powikłanie po zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego...czuję się dobrze i w końcu żyję bez bólu Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 5 lata 9 miesiąc temu przez fiollka.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421, bonzo

Operacja kręgosłupa szyjnego 5 lata 9 miesiąc temu #4925

• aiga25
  • aiga25 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 350
  • Oklaski: 59
Powodzenia Aniu! Trzeba myśleć pozytywnie i wierzyć, że po op. już będzie wszystko dobrze i przede wszystkim bez bólu.
Pozdrawiam
Operacje: 2000 - skolioza, stabilizacja, 2003 - usunięcie instrumentarium po odrzucie, 2013.02 - L4/L5/S1 discektomia z 2 implantami m/kręgowymi, 2013.07 - L4/L5/S1stabilizacja, 06.03.2015 - operacja wszczepienia neurostymulatora rdzeniowego (SCS), etap 1, 12.03.2015 - operacja SCS, etap 2.

Operacja kręgosłupa szyjnego 5 lata 9 miesiąc temu #4949

• Ania
  • Ania Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 2
Witam Wszystkich
Jestem już w domku, mam założony implant ruchomy m 6. Czuję się dobrze, wrażenia pooperacyjne opisuję na forum nerologicznym w dziale dyskopatia szyjna a operacja. Pozdrawiam Wszystkich życząc zdrówka.
Ania
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Operacja kręgosłupa szyjnego 5 lata 9 miesiąc temu #4950

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
Super
Życzę szybkiej rekonwalescencji!
wrażenia pooperacyjne opisuję na forum nerologicznym w dziale dyskopatia szyjna a operacja

A czy mogłabyś podać link gdzie jest takie forum, gdyby ktoś chciał poczytać o tych wrażeniach, i dowiedzieć się, jak wygląda taka operacja wstawienia M6 w odcinku szyjnym?

Tu na forum poza działem "Po operacji" jest również jeden wątek poświęcony dzieleniu się wrażeniami około-operacyjnym, drkregoslup.pl/forum/metody-leczenia/po-...tnia-wieczerza--1562

Pozdrawiam serdecznie
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 5 lata 9 miesiąc temu przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.104 s.
Zasilane przez Forum Kunena