Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Drętwienie szyi dolnej żuchwy

Drętwienie szyi dolnej żuchwy 7 lata 4 miesiąc temu #4712

• elektra
  • elektra Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 14
  • Otrzymane podziękowania: 74
Czy ktos ma takie dolegliwosci jak dretwienie szyi ,oraz przy tym dretwienie dolnej czesci zuchwy z zaciskaniem zebow oraz napinaniem miesni brzucha rownoczesnie przy tym?? Czasami dretwieje cala reka od obojczyja az do łokcia. :whistle: Czy mozliwe ze sa to dolegliwosci od ledzwiowego ktory boli po operacji i czekam w kolejce na kolejna a moze to od szyjnego? Głowa boli mnie co dziennie zwlaszcza po przebudzeniu :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Drętwienie szyi dolnej żuchwy 7 lata 4 miesiąc temu #4713

• mpcheat
  • mpcheat Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 10
"Czy mozliwe ze sa to dolegliwosci od ledzwiowego?"
Zdecydowanie NIE.

Drętwienie szyi dolnej żuchwy 7 lata 4 miesiąc temu #4714

• elektra
  • elektra Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
no to szyjny ???

Drętwienie szyi dolnej żuchwy 7 lata 4 miesiąc temu #4715

• mpcheat
  • mpcheat Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 10
Raczej tak. Jak zawsze MRI najlepiej to sprawdzi. Choć ja się osobiście nie spotkałem z bólem żuchwy a raczej z bólem kończyn górnych.
Możliwe, że to są po prostu napięcia mięśni. Zwróć uwagę w jakiej pozycji masz takie objawy lub podczas jakich czynności. Ciężko coś więcej na ten temat stwierdzić. Jeśli masz wątpliwości to zrób sobie rtg odcinka szyjnego, jeśli się okaże, że jest zwężenie tarcz międzykręgowych to możesz zacząć podejrzewać że to właśnie to cholerstwo.
Za tą wiadomość podziękował: elektra

Ostatnia edycja: przez mpcheat.

Drętwienie szyi dolnej żuchwy 7 lata 4 miesiąc temu #4717

• elektra
  • elektra Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
gdy siedzę przy ogladaniu tv oraz gdy lezę mialam kiedys kret szyi uciekała mi glowa na bok bylam z tym bedac wtedy dzieckiem u lekarza na nastawianiu i glowe mam teraz prosta RTg szyi robilam 4 lata temu i nic nie wykazalo badanie bylo wykonane poniewaz zglaszalam swojemu ortopedzie ze boli mnie czesto glowa oraz dretwieje ramie i nie moge na nim spac na boku cos jak rwa zalecil fizjoterapie ktora pomogla a rtg szyi wykazalo jedynie skrzywienie lekkie Nie wiem 4 lata temu z kregoslupem tez bylo ok a potem mi wyszlo ze przepukliny sa Nie wiem eeg glowy kiedys mialam wykonywane bo czesto mdlalam ale wyszło ok TSH rowniez w normie. Dretwienie dolnej szczeki i jak by ucisk czuje na potylicy mam wybuchy gorąca z zalewaniem sie potu wstydze sie powiedziec lekarzowi o tym bo sobie pomysli ze nie mozliwe ze chora na ledzwiowy i ze doszlo to teraz .Nie wiem co mam robic :( Mam tez momenty takiego otepienia no i te zeby wiecznie same mi sie zaciskaja i brzuch tez mi sie napina wlasnie przy tym hmmmm

Drętwienie szyi dolnej żuchwy 7 lata 4 miesiąc temu #4718

• tomek
  • tomek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 17
  • Otrzymane podziękowania: 63
Na pocieszenie-mam tak samo jak Ty :( dr upieraja sie ze to od kregoslupa ledzwiowego,od wszystkich operacji itd-osobiscie nie wierze w to)
Faktem jest ze w piersiowym MRI pokazalo tzw,,black disc''-bylo to rok temu-ale wiem ze juz niedlugo bede mial upragnine Upright MRI calego kregoslupa i mam nadzieje ze wyjasni sie czy te objawy sa od kregoslupa-piersiowy,szyjny?-czy trzeba szukac innych przyczyn,chodz MRI,glowy,EEG i wiele innych badan mialem robione i wszystko w normie :)
Pozdrawiam

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.049 s.
Zasilane przez Forum Kunena