Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Prośba o interpretację wyniku

Prośba o interpretację wyniku 4 miesiąc 1 dzień temu #20170

• Pisana
  • Pisana Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziekuje za odpowiedź, w takim razie będę musiała poszukać dobrego neurochirurga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ZA Prośba o interpretację wyniku 4 miesiąc 1 dzień temu #20171

• Pisana
  • Pisana Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Zna ktoś z Państwa neurochirurga który specjalizuje się w odcinku piersiowym? Przegladalam właśnie forum i widzę, że ciężko z tym

Prośba o interpretację wyniku 4 miesiąc 22 godzin temu #20172

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 11
  • Otrzymane podziękowania: 55
Gdyby istniało duże ryzyko przerwania i wylania do rdzenia to pisało by to na wyniku. Tak mi się wydaje. Bo to też nie jest tak, że istnieje takie ryzyko a nikt go nie widzi. Wydaje mi się, że lekarz operujący lędzwiowy jest w stanie określić takie zagrożenie w piersiowym. Oraz w razie takiej potrzeby poinformował by o tym pacjenta.
Ciekaw jestem jak musi wyglądać Twój piersiowy.
Ja sam mam przpukliny w piersiowym.
Na operacje się nie zaliczam.

Prośba o interpretację wyniku 4 miesiąc 14 godzin temu #20174

• Pisana
  • Pisana Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Może i tak. Mimo wszystko chyba to skonsultuje gdzieś. Młoda jestem a lpiej już raczej nie będzie, poza tym caly czas boli. A ty jak sobie z tym radzisz? Jakas terapia manualna, tabletki czy inne metody?

Prośba o interpretację wyniku 4 miesiąc 1 godzinę temu #20176

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 11
  • Otrzymane podziękowania: 55
Podstawa to konsultacja z lekarzem! Nic na własną ręke.
Żadnych terapi manualnych na piersiowym. Mi po tym stan się pogorszył. Dlatego nikomu nie polecam. Mi na piersiowy pomaga leżenie na plecach. Ale nie na twardym, ani zbyt miękkim. Na przemian z małymi spacerami. Mam akurat w pokoju taki tapczan-rogówka, który mi odpowiada twardością. Pod nogi kładę sobie zagłówki. Prysznic z ciepłej wody na plecy rozluźnia mi, mięśnie.
Przeciwbólowych unikam z powodu jelit. Ale na mnie działa Arcoxia. Tramal nie pomaga.
Z fizykoterapi to tak naprawde nie ma ćwiczeń typowych na piersiowy. A te które dawali mi fizykoterapeuci wzmagały tylko ból. Dlatego robie ogólnorozwojowe.
Słuchaj własnego ciała. Jeżeli coś Ci szkodzi to unikaj. Np. Mocniej boli przy zginaniu czy pochylaniu, to staraj się tego unikać. Siedzenie przy komputerze zamieniłem na smartfona na rogówce itd.
Ja swoje życie dostosowuje do swoich możliwości. Nie na odwrót.

Prośba o interpretację wyniku 3 miesiąc 4 tygodni temu #20182

• Pisana
  • Pisana Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Z lekarzami to też różnie bywa. Ja dostaje tylko sirdalud i różne nzlp, tramalu raczej i tak nie dostanę. Też mam problemy gastro, więc nie wszystkie leki mogę. Teraz zaczęłam właśnie terapię manualna, ale czuje sie gorzej. Mam też złożone skierowanie na rehabilitację na NFZ, no i ortopeda mówił mi o jakimś wyciągu ( przy skoliozach podobno się to stosuje) ale czytałam na Internecie i przy przepuklinach nie zalecaja, także sama nie wiem.

• Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.061 s.
Zasilane przez Forum Kunena