Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Potworny ból odc piersiowego

Potworny ból odc piersiowego 5 miesiąc 1 tydzień temu #19982

• Izka88
  • Izka88 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.
Dzisiaj porwałam się na rezonans 3 testowy odcinka szyjnego i piersiowego. Coś mi się zdaje ze moje dolegliwości to właśnie kręgosłup. Boli mnie dokładnie miejsce między kręgosłupem a łopatka z jednej strony. Ulgę przynosi mi kiedy całkowicie ile soe da , wykręcę rękę do tylu. Broń Boże naciągania , kocia grzbiety itd. Jak rozciagam to miejsce to ból się wzmaga. Ciężko mi z tym spać bo od kilku dni śpię na prawym boku a z tylu trzymam ręka o szczebelki dziecka łóżeczka bo wtedy nie boli i wtedy zasnę. Boli najbardziej kiedy leżę , najmniej kiedy chodzę. Ale to nie może być lek na całe zło żeby ciagle chodzić. Czuje jakby naprawdę coś było tam bie tak. Całe życie się lekko garbiłam - siła dużego biustu. A ten ból teraz trwa od ok 8 dni - nie pomagają żadne NLPzy mam ich mnóstwo. Pomaga jedynie TROChE kiedy przyklejeni plaster transec od dziadka ale po nim jestem naćpana. Może byłoby to rozwiązanie ale na chwile. Co dziwne lekar chciał diagnozować mi żołądek bo mam tez mdłości. Ale ja jestem pewne ze to nie z żołądka są te mdłości. Nie ma wymiotów tylko męczące naciąganie , śluz, ślina - tym wymiotuje. I dzieje się to tylko wtedy kiedy ból sięga skali 10/10. Czyli codziennie wieczorem. Boli jak diabli. Żadne maści , olejki , kąpiele. Jedyna ulga to transec 35 i lod. Kiedy położę lod - przechodzi. Dopóki jest położony rzecz jasna. Miałam kiedyś wypukliny c5-c6 ale lekarz twierdzi ze te nie mogą tak promieniować. Zwariuje !!!
Dlatego po bandzie zrobiłam dziś prywatnie 2 odcinki. I jeszcze ten ból jak bola plecy to promieniuje to w stronę watroby. Właśnie wtedy bola i plecy i okolice watroby. Uprzedzę - wątroba przebadana ze wszystkich możliwościach stron. Żadnych odchyleń. Wiec mniemam ze jest to bul rzutowany z tego piersiowego odcinka. Nie mam jeszcze wyniku ale może mi polecicie gdzie ewent się leczyć mogę dojechać wszędzie. A jestem z nowego sączą. Pozdrawiam i dziękuje
Aaa dodam ze jest to 4 taki atak bólu w moim życiu tym raEm najmocniejszy i ani myśli odpuścić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Potworny ból odc piersiowego 5 miesiąc 1 tydzień temu #19983

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 26
Tutaj jest o różnych nietypowych objawach przy problemach na poszczególnych odcinkach kregosłupa.

fizjoplaner.pl/roznorodne-objawy-z-poszc...na-perystaltyka.html

Ostatnia edycja: przez Waga.

Potworny ból odc piersiowego 5 miesiąc 1 tydzień temu #19991

• administrator
  • administrator Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • neurochirurg
  • Oklaski: 88
  • Otrzymane podziękowania: 197
obawiam się, że na tej stronie są straszne bzdury. Perystaltyka jelit?
Dr hab. med. Grzegorz Miękisiak
specjalista neurochirurg
Oddział Neurochirurgii
Szpital Specjalistyczny im. Marciniaka we Wrocławiu
www.znanylekarz.pl/grzegorz-miekisiak/neurochirurg/wroclaw

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena